ایکر کاسیاس، سنگربان ملی پوش رئال مادرید در دیدار مقابل اتلتیکومادرید در فینال لیگ قهرمانان فصل ۱۴-۲۰۱۳ مرتکب اشتباه فاحشی شد و جام جهانی کابوس واری را با اسپانیا تجربه کرد. حالا با پیوستن کیلور ناواس کاستاریکایی به رئال مادرید رقابت جهت ایستادن درون دروازه تیم اول شهر مادرید برای کاسیاسی که تا سال ۲۰۱۲ دروازه بان شماره یک سفیدپوشان مادریدی بود، سخت تر از گذشته خواهد شد.

به نقل از تسنیم، کاسیاس در آستانه دیدار امشب(سه شنبه) رئال مقابل سویا در سوپرجام اروپا که قرار است در کاردیف ولز برگزار شود، به خبرنگاران گفت: در چند بازی اخیرم برای رئال مادرید و اسپانیا در بهترین فرم خودم نبوده ام ولی عملکردم را آنالیز کردم و از اشتباهاتم درس گرفتم. در دوران حرفه ای ام لحظات دشواری داشته ام. به هر حال لحظات خوب و بد گذرا و موقتی هستند. شاید زمانی که مورد انتقاد مردم قرار می گرفتم در آن سطحی نبودم که انتظار می رفت ولی باید به این انتقادات نیشخند زد و تحمل شان کرد و با چنین شرایطی روبه رو شد. من هم همیشه این کار را کرده ام و هرگز خودم را مخفی نکرده ام و نمی کنم.

وی افزود: می دانم وقتی برای تیمی مثل رئال مادرید بازی می کنی همیشه زیرنظر هستی و در شرایط خوب و بد در موردت صحبت می شود. خوشبختانه در مورد من همیشه وقتی همه چیز خوب بوده، صحبت به میان آمده است. احساس نمی کنم که مورد و هدف انتقادات قرار گرفته باشم. باشگاه رفتار خیلی خوبی با من دارد و شکایتی ندارم. می خواهم نسبت به سال قبل تلاش بیشتری داشته باشم.

سنگربان ۳۳ ساله کهکشانی ها تصریح کرد: از اینکه فصل گذشته بار دیگر به قهرمانی رسیدیم هیجان زده هستم. البته نباید با خاطرات چند ماه پیش زندگی کنیم. باید با شکست سویا قهرمانی سوپرجام را از آن خود کنیم و با اعتمادبه نفس بالا به فکر بازی سوپرجام اسپانیا باشیم. پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب قهرمانی سوپرجام اروپا برای مان خیلی اهمیت دارد. در رئال همیشه برای پیروزی و قهرمانی ترغیب می شوی.