چند وقتی است که از گوشه و کنار خبرهایی مبنی بر تلاش سه تیم لیگ برتری منچستریونایتد، منچسترسیتی و چلسی برای جذب بن عطیه در بازار نقل وانتقالات تابستانی امسال شنیده می شود و این موضوع سبب شده برخی از رسانه ها از نارضایتی گارسیا از بلاتکلیفی خود برای استفاده یا عدم استفاده از این بازیکن ملی پوش در بازی های پیش فصل خبر دهند.

به نقل از تسنیم، گارسیا اما پس از پیروزی ۵ بر صفر تیمش در بازی تدارکاتی یکشنبه شب برابر التندورف اتریش این موضوع را تکذیب کرد و گفت: تا جایی که من می دانم، بن عطیه با رم ۴ سال دیگر قرارداد دارد و این تمام آن چیزی است که لازم می بینم بگویم.

فصل گذشته گارسیا برای دانیله دروسی، هافبک ایتالیایی رم ضرب الأجلی برای پیدا کردن یک تیم جدید یا اعلام تعهد خود به جالوروسی تعیین کرده بود اما او مدعی است که امسال چنین کاری را درباره بن عطیه انجام نداده است.

وی افزود: این مقطع از بازار نقل و انتقالات همیشه دردسرساز بوده چون ما باید تا ماه سپتامبر و بسته شدن بازار صبر کنیم. من با والتر ساباتینی(مدیرورزشی باشگاه رم) صحبت کرده ام تا از برنامه های تیم مطلع شوم و زودتر بتوانم برای فصل جدید برنامه ریزی کنم. این کار قطعاً به نفع رم خواهد بود.

گارسیا سپس از رضایت خود از عملکرد مسئولان باشگاه در بازار نقل وانتقالات تابستانی گفت و تصریح کرد: من خواهان تشکیل تیمی بزرگ تر برای فصل پیش رو شده بودم و اکنون آن را دارم. در تیم برای تصاحب پست در ترکیب اصلی رقابت شکل گرفته و از این لحظه به بعد ما در مسیر درستی قرار گرفته ایم.