به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آرش برهانی کاپیتان استقلال از پیام هایی که در پایان بازی با استقلال اهواز برایش نوشته اند دلخور است. او که حالا با اینستاگرامش راه ارتباطی مستقیمی با هوادارانش دارد بعد از واکنش تند گروهی از بازدیدکنندگان صفحه شخصی اش که پنالتی از دست رفته اش در این بازی را بهانه قرار دادند و حسابی از خجالتش در آمده بودند، برای شان نوشته است: «نمی دانم چرا پنالتی هایی که خراب کردم را همه یادشان مانده اما پنالتی هایی که گل کردم را یادشان می رود. متاسفانه بعضی از حرف ها و کامنت ها طوری بود که مجبور شدم آنهایی که این پیام ها را نوشته بودند بلاک کنم.»
کاپیتان جدید استقلال بعد از خراب کردن پنالتی در بازی با استقلال خوزستان با حمایت همبازی هایش روبرو شد. البته این نوشته برهانی در اینستاگرامش با واکنش جالب کاربران روبرو شده و بازدید کنندگان همین پست، کامنت های جالبی برای کاپیتان استقلال نوشته اند.
پارسه نوشته: «شما زحمت بکشید جای عکس گرفتن کمی هم بازی کنید»، حسین نوشته: «فدای سرت» و محمد نوشته است: «کسی نباید توهین کنه اما هر بار می ری پشت پنالتی استرس داریم پسر. بهترین بازیکنای دنیا هم خیلی هاشون پنالتی زن نیستن.» و البته کاربران پر شماری هم بودند که از او تعریف کردند و یکی از آنها نوشته وقتی مسی در بازی با چلسی پنالتی خراب کرده است، باشگاه برایش نوشته است او زحمت های زیادی برای بارسا کشیده…»
و یکی هم در میان کامنت ها از قول سرمربی استقلال نوشته است: «به قول امیرخان امسال سال آرش برهانیه!»
۴۱۴۱