سیاسی به " ورزش سه " گفت: من این مسئله را تایید نمی کنم، نمی دانم این قضیه از کجا منتشر شده است. فعلا رحیمی به کارش ادامه می دهد.

قرار است روز دوشنبه علی دایی به جلسه هیات مدیره پرسپولیس برود تا در مورد مشکلات تیم به اعضا پاسخ بدهد.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت: جلسه ما درباره مشکلات تیم است، وقتی تیمی در دو بازی ۷ اخطار و ۲ اخراج می گیرد، ۳ تا گل می خورد و فقط یک گل می زند حتما مشکلی دارد. حتما علی دایی مشکلات تیم را بهتر می داند و می تواند در این مورد توضیحات لازم بدهد. اعضا تمام تلاششان را می کنند تا مشکلات پرسپولیس برطرف شود.

به نظر می رسد اعضای هیات مدیره پرسپولیس در این روزها رابطه خوبی با رحیمی مدیرعامل این باشگاه ندارند، با این حال سیاسی این مسئله را هم تکذیب می کند: ما همه پشت مدیرعامل تیممان هستیم و معتقدیم رحیمی مدیرعامل خوبی است، او می تواند مشکلات تیم را حل کند.

سخنگوی پرسپولیس: اطلاعی از مطالبه ۸.۱ میلیاردی ندارم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ادعا می کند یک ساعت دیر به جلسه هیات مدیره دیروز رسیده و به همین دلیل نامه علیرضا رحیمی مبنی بر مطالبات ۸.۱ میلیاردی کادر فنی پرسپولیس را ندیده است.

خواجه وند در این باره به " ورزش سه " گفت: من حدود یک ساعت دیر به جلسه هیات مدیره رسیدم و به همین دلیل نامه ای در این رابطه ندیده ام. نمی توانم بگویم این نامه داده شده یا نه.

اودر پاسخ به اصرار ما درباره غیر منطقی بودن بی اطلاعی او از این ماجرای مهم، این طور پاسخ می دهد که: فقط تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من از آن اطلاعی ندارم.