نشست خصوصی و دو نفره با علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال، آخرین و تازه ترین خواسته کی روش برای حضور در ایران و مذاکره جهت تمدید قرارداد است. مرد پرتغالی که آمدنش در دهم مرداد به بیستم و در نهایت به پایان مردادماه موکول شده در مذاکرات شفاهی به کفاشیان اعلام کرده که یک مذاکره خصوصی دو نفره بدون حضور هیچ فرد سومی خواسته او برای حضور در ایران و مذاکره برای تمدید قرارداد است.

به گزارش تسنیم، هرچند مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال عنوان کرده بود که کی روش از دهم مرداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود اما این موضوعی نیست که این مربی پرتغالی آن را تأیید کرده باشد. در همین حال عباس ترابیان عضو مذاکره کننده فدراسیون فوتبال با کی روش، در واکنش به این اظهارات مربی پرتغالی گفت: من پاسخی برای این صحبت ها ندارم. من در امضای قرارداد با کی روش نقشی ندارم و این مربی مستقیم با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت می کند.

در حالی که کی روش هنوز به ایران نیامده، بازار تناقض در برنامه فوتبال ملی گرم است. از یک سو صحبت از بازی با ونزوئلاست، دیداری که گفته می شود، کی روش آن را هماهنگ کرده و در این سو اهالی فدراسیون فوتبال ایران خبری از آن ندارند و در سوی دیگر نبی، دبیرکل فدراسیون صحبت از احتمال بازی با استرالیا و یک تیم عربی کرده که کی روش پیش از این در سفر به تهران به پیشنهاد بازی با استرالیا و عمان پاسخ منفی داده بود.