به گزارش " ورزش سه " و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان و نماینده تام الاختیار وی در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: با گذشت بیش از یک ماه هنوز سازمان خصوصی سازی نسبت به توافق بین نمایندگان وزارت ورزش وجوانان و سازمان خصوصی عمل نکرده است.

وی عنوان کرد: یک ماه قبل در جلسه ای با سازمان خصوصی سازی و برای رفع شائبه ها و دستیابی به یک راهکار مشترک برای طی شدن مسیر قانونی برگزاری مزایده و واگذاری دو باشگاه جلسه ای را با حضور برخی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال در محل سازمان خصوصی سازی برگزار کردیم.

خادم ادامه داد: در پایان آن نشست مقرر شد سازمان خصوصی سازی، نسبت به معرفی دو تیم حسابرس قانونی برای استقلال و پرسپولیس اقدام کند و مقدمات ورود به مزایده و واگذاری دوباشگاه هر چه سریع تر انجام شود.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: با گذشت یک ماه هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است، به همین دلیل دو هفته پیش دوباره نامه ای به سازمان خصوصی سازی ارسال کردم و رونوشت آن را به نمایندگان مجلس، وزیر اقتصاد و وزیر ورزش و جوانان هم دادم ولی با این حال هنوز سازمان خصوصی سازی جواب نامه های ما را نداده و فکر می کنم با این شرایط در سال جاری مزایده و فروش باشگاه مطابق قانون محقق نشود.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان در پایان از سازمان خصوصی سازی خواست نسبت به اجرای این موضوع اقدام کند.