به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نخستین همایش بزرگ پیاده روی، ویژه بازنشستگان شهرداری تهران، موظفین، پرسنل سازمان و شرکت های تابعه به همراه خانواده های ایشان، صبح روز جمعه، هفدهم مرداد ماه، در بوستان جوانمردان تهران برگزار گردید.
بر اساس این گزارش ساعات اولیه صبح، بیش از سه هزار نفر از بازنشستگان به همراه خانواده هایشان، مقابل درب جنوبی بوستان جوانمردان گرد هم آمدند تا مسیر جنوب به شمال این بوستان را پیاده روی کرده و در آمفی تئاتر مجموعه بوستان جوانمردان گرد هم آیند.
مهندس منتظرالمهدی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، در این مراسم حضور و ضمن پیاده روی در کنار خانواده بزرگ بازنشستگان شهرداری تهران، در جشن ویژه ای که در پایان این مراسم برگزار گردید، شرکت نمود.
منتظرالمهدی ضمن ابراز خرسندی از حضور گسترده بازنشستگان و خانواده هایشان، افزود: برگزاری نخستین همایش پیاده روی بازنشستگان در راستای تاکیدات دکتر قالیباف مبنی بر تبدیل شدن شهرداری از یک نهاد خدماتی به یک نهاد اجتماعی است که خرسندیم با استقبال گسترده ای از سوی خانواده های این عزیزان روبرو شده است.
وی در ادامه افزود: در راستای افزایش رفاه اجتماعی و فرهنگی بازنشستگان، دومین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد که امیدواریم همانند سال گذشته شاهد حضور پررنگ بازنشستگان در این دوره نیز باشیم.
از ویژگی های این مراسم، حضور تمامی اقشار از مسن ترین تا کوچک ترین فرد خانواده درکنار یکدیگر بود که علاوه بر پیاده روی در کنار یکدیگر در فضای سبز، از برنامه های مختلف تدارک دیده شده، بهره بردند.
گفتنی است در این مراسم از چهره های بازنشسته ورزشی فعال در حوزه پیاده روی، دو و میدانی و ورزش همگانی، از جمله تیمور غیاثی، بازنشسته شهرداری تهران و مربی تیم ملی دو و میدانی کشور، تقدیر شد. در پایان این همایش نیز به صد نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.
۲۵۱ ۴۱