به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مهدی تاج افزود: سازمان لیگ فوتبال ایران مجری این حکم است و با هماهنگی های که در این رابطه با مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان و مدیران استان انجام شده است زمینه اجرای این حکم فراهم است.
رییس سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد فروش بلیط الکترونیکی بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان تاکید کرد: تمام تلاش سازمان لیگ این است که بلیط فروشی ورزشگاه آزادی بطور کامل بصورت الکترونیکی انجام شود.
این مقام مسئول افزود: اگر این هفته هم این امر محقق نشد بطور حتم از هفته آینده بلیط فروشی صد در صد به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.
نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: امروز به مناسبت روزه غزه مراسم ویژه ای در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و همچنین به مناسبت روز خبرنگار نیز از این قشر زحمتکش قدردانی بعمل خواهد آمد.
تاج در مورد مراسم جشن برترین های لیگ سیزدهم نیز گفت: این جشن با تمهیدات از قبل پیش بینی شده بسیار شکیل و زیبا برگزار شد و مورد استقبال عموم نیز قرار گرفت.
رییس سازمان لیگ فوتبال ایران افزود: در بخش انتخاب برترین ها روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال با تهیه فرم های نظر سنجی از سرمربیان لیگ برتر و مدیران رسانه های خواست تا نفرات برتر را انتخاب کنند.
تاج تاکید کرد: سازمان لیگ در این انتخاب هیچ نقشی نداشته و تنها بر اساس آرای کسب شده هر بخش برترین ها را اعلام کرده است
۴۳ ۴۳