محمد رضا خلعتبری در فصل جدید خیلی زود پایش به گل باز شد و در دومین هفته برای سپاهان گلزنی کرد. او در تلاش است تا به این روند ادامه بدهد و با پیراهن سپاهان مجددا ملی پوش شود. خلعتبری خط حمله سپاهان را خط حمله ای قوی و ترسناک و آن را چیزی شبیه به مثلثبرمودا عنوان می کند. او در مورد وضعیت سپاهان، گلی که به ثمر رساند و مسائل دیگر به سوالات پاسخ می دهد.
خیلی زود در سپاهان پایت به گلزنی باز شد.
از این بابت خیلی خوشحالم. سعی ام این است تا این روند را ادامه بدهم و دوست ندارم مقطعی باشد. می خواهم با پیراهن سپاهان دوباره به تیم ملی برسم. شرایطم خیلی خوب است و می توانم در سپاهان به اهدافی که می خواهم برسم و با پیراهن این تیم دوباره ملی پوش شوم.
در مورد بازی با گسترش چه صحبتی داری؟
خیلی خوب بازی کردیم. می توانستیم به گسترش گل های بیشتری هم برسیم. سپاهان در این دو بازی ثابت کرده که عزم خود را برای قهرمانی در هر دو جام جزم کرده است. این توانایی را در تیم مان می بینم که بتواند با قدرت برای کسب هر دو جام بجنگد.
در تیمی بازی می کنی که خط حمله اش زهردارترین خط حمله لیگ است. نظر خودت چیست؟
سپاهان نه تنها در خط حمله بلکه در تمامی خطوط بهترین ها را در اختیار دارد. در خط حمله سپاهان یک مثلثتشکیل شده است. مثلثی که نام آنرا برمودا گذاشته ام. خط حمله ای که داریم باعثترس تمامی مدافعان لیگ می شود. خوشحالم که این فصل در سپاهان حضور دارم. بازی قبل سوکای گل زد. این بار من زدم و پریرا. بازی آینده دیگر نوبت شریفی است و اکثر توپ ها را به او می دهیم تا گل بزند. نوبتی هم که باشد نوبت شریفی است.
یعنی تو برای استقلالی ها گل کنار نگذاشتی؟
خیلی دوست دارم در این بازی گلزنی کنم. یک گل برای استقلال کنار گذاشته ام و تمام تلاشم را می کنم تا دروازه این تیم را باز کنم و به هدفم برسم.
پیش بینی ات از این بازی چیست؟
دنبال این هستیم تا به روند پیروزی هایمان ادامه بدهیم. اجازه نخواهیم داد که نوار پیروزی هایمان پاره شود. استقلالی ها باید خودشان را برای پشت سرگذاشتن سخت ترین بازی فصل شان آماده کنند.
راستی، نتایج پرسپولیس را دنبال می کنی؟
بله. بازی شان برابر فولاد را هم برای دقایقی تماشا کردم.
نظرت راجع به این تیم چیست، چرا در این دو بازی خودش را خیلی خوب نشان نداده است؟
پرسپولیس خیلی زود به روزهای خوبش باز می گردد. شرایط این تیم به همین شکل باقی نخواهد ماند چون هم مربی بزرگی دارد و هم بازیکنانی خوب و ستاره. در آینده ای نزدیک چهره واقعی این تیم را خواهید دید و فقط باید به بازیکنان و کادر فنی فرصت کافی داده شود. پیش بینی من این است که سپاهان، استقلال و پرسپولیس مدعیان فصل جاری خواهند بود.
۴۳ ۴۳