به نقل از «ilgiornale»، باشگاه ساسولو که دروازه بان اصلی خود را به دلیل شکستگی پایش در جریان تمرینات در ابتدای فصل جدید در اختیار ندارد، به دنبال جذب میشائیل آگازی، دروازه بان میلان است که در صورت جذب دیگو لوپز توسط روسونری ممکن است به این تیم فروخته شود.

در همین حال گزینه دیگری هم وجود دارد که از سوی روسیه برای جذب دروازه بان ایرانی روبین کازان یعنی علیرضا حقیقی وجود دارد. این دروازه بان ۲۶ ساله در حال جدایی از روبین کازان است و روس ها خواهان انتقال قرضی وی و مشارکت در ۶۰ درصد از دستمزد وی هستند. ساسولو به دقت این پیشنهاد را بررسی خواهد کرد.

«Ojogo» نیز در گزارشی در خصوص پیچیدگی انتقال قرضی حقیقی به پنافیل صحبت کرده و نوشته است: تمایل باشگاه پنافیل به جذب علیرضا حقیقی چندین روز است که مطرح شده اما روند توافقات به کندی پیش می رود.

علیرضا حقیقی، ۲۶ ساله در روبین کازان روسیه بازی می کند و تا سال ۲۰۱۶ با این باشگاه قرارداد دارد و در حال حاضر هیچ توافقی با این باشگاه برای انتقال وی صورت نگرفته است. از یک طرف مسائل اداری مربوط به اخذ ویزا و از طرف دیگر مسائل مربوط به دستمزد این بازیکن موضوعاتی هستند که ابتدا باید حل شوند. دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در روبین کازان ماهانه چهار هزار یورو درآمد داشت و پس از حضور در جام جهانی این رقم بیشتر خواهد شد. سه طرف هنوز در این باره به توافق نرسیده اند.