هادی عقیلی کاپیتان دوم تیم فوتبال سپاهان در فصل جدید لیگ برتر تصمیم گرفت موهایش را کوتاه کند. این در حالی است که او در سال های اخیر با موهای نسبتا بلند در میادین فوتبال حاضر می شد ولی امسال چهره اش تقریبا تغییر کرده است.
عقیلی در گفت وگو با سایت فوتبال ایران در مورد کوتاه کردن موهایش می گوید: از مدت ها قبل قصد داشتم موهایم را کوتاه کنم و به نوعی از موهای بلند خسته شده بودم. این یکی از دلایلش بود و البته یک دلیل دیگر هم وجود داشت. در تیم ما موهای عبدالله کرمی هم بلند است و من موهایم را کوتاه کردم تا بچه هایم مرا با عبدالله کرمی اشتباه نگیرند!
عقیلی در ادامه در خصوص بازی سپاهان با گسترش فولاد تبریز در هفته دوم لیگ برتر خاطرنشان کرد: تیم هایی مثل گسترش فولاد، سایپا، صبا، ملوان و خیلی از تیم های دیگر شانس زیادی برای قهرمانی ندارند. این تیم ها هیچ وقت برای قهرمانی تلاش نمی کنند ولی نکته مهم و کلیدی این است که در قهرمانی دیگر تیم ها نقش دارند. سال گذشته تیم هایی مثل گسترش فولاد قهرمانی را از سپاهان گرفتند. ما چنین تیم هایی را دست کم گرفتیم و از این موضوع آسیب دیدیم. حالا نباید اجازه بدهیم اتفاقات سال گذشته دوباره تکرار شود.
عقیلی در مورد اینکه برخی معتقدند سپاهان در پست هافبک نفوذی و هافبک دفاعی مشکل دارد تاکید می کند: ما در پست هافبک نفوذی مشکلی نداریم و بازیکنانی مثل رسول نویدکیا، احسان حاج صفی و چند بازیگر دیگر می توانند در این پست بازی کنند. در پست هافبک دفاعی هم گزینه های دیگری وجود دارد ولی در بازی قبلی رسول نویدکیا به اجبار در این پست بازی کرد. البته قبول دارم که در پست هافبک دفاعی نیاز به جذب یک بازیکن تخصصی داریم ولی سپاهان در پست هافبک تهاجمی مشکلی ندارد.
۲۵۱ ۴۳