مرتضی اسدی با ابراز رضایت از وضعیت تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیش از آغاز هفته دوم لیگ اظهار داشت: در بازی با استقلال خوزستان می توانستیم با تمرکز بیشتر به پیروزی برسیم تا از هفته اول کارمان را با ۳ امتیاز شیرین آغاز کنیم اما وضعیت زمین و گرمای هوا شرایطی را به وجود آورد که تا انتها نتوانیم پیروزی مان را حفظ کنیم و در نهایت قسمت نبود برنده شویم.

به گزارش تسنیم، وی افزود: با توجه به بازی هفته اول در تمرینات این هفته روی نقاط ضعف و قوت مان کار کرده ایم و کادرفنی به خوبی بازیکنان را تمرین داده است. اکنون منتظر هستیم تا زمان بازی این هفته مان برابر سپاهان برسد و بتوانیم با یک بازی خوب و جنگندگی بالا برابر این تیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

مدافع گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه بازی تیمش برابر سپاهان یکی از بازی های خوب این هفته خواهد شد، عنوان کرد: سپاهان تیمی است که در چند سال گذشته همیشه شرایط خوبی داشته و با کمترین نوسان روبرو بوده است. آنها نفرات خوبی هم در تیم شان دارند و جزو تیم های قدرتمند لیگ محسوب می شوند. از سوی دیگر هم ما تیمی جوان، دونده و جنگنده هستیم و امیدوارم با استفاده از امتیاز میزبانی برابر تیم پر مهره سپاهان نتیجه بگیریم و خودمان را به جمع ۴،۵ تیم بالای جدول برسانیم.

اسدی در خصوص جدایی اش از تراکتورسازی و اینکه چه اتفاقی افتاد بعد از چند سال بستن بازوبند کاپیتانی این تیم راهی تیم رقیب شده است، گفت: دامن زدن به این مسائل خوب نیست و جدایی ام از تراکتورسازی و آمدن به گسترش فولاد تصمیمی بود که در دقیقه ۹۰ گرفتم. احساس کردم در تراکتورسازی می خواهند با شخصیت من بازی کنند و به همین دلیل ماندنم در این تیم به صلاح نبود.

وی ادامه داد: بعد از جدایی از تراکتورسازی مسئولان باشگاه گسترش فولاد لطف شان را به من نشان دادند و تارتار نیز به عنوان سرمربی لطف کرد تا من به این تیم بیایم. امیدوارم از تجربه ام به نحو احسن استفاده و به بازیکنان جوان گسترش کمک کنم. تیم ترکیب بسیار خوب و جوانی دارد که همه با انگیزه هستند و تمام تلاش مان این است که این فصل نتایج خوبی بگیریم.

کاپیتان فصل گذشته تراکتورسازی با بیان اینکه دوست ندارد برای تیم سابقش حاشیه سازی کند، یادآور شد: نمی خواهم ناراحتی ام را بیان کنم، چون تراکتورسازی هم مانند تیم ما درگیر بازی هایش است. باید تمرکزمان روی بازی های لیگ باشد اما هواداران تراکتورسازی بدانند همیشه در قلب من هستند و آنها بهترین هوادارانی هستند که من در طول دوران زندگی ورزشی ام دیده ام.

اسدی درباره تیم این فصل گسترش فولاد اظهار داشت: با انگیزه ای که در تیم و مدیریت باشگاه می بینم فکر می کنم این فصل نتایج خوبی بگیریم، چراکه همه تلاش زیادی می کنند و به نتیجه گرفتن گسترش فولاد بسیار امیدوارم.

وی تأکید کرد: قول می دهم این فصل در گسترش فولاد علاوه بر گرفتن نتایج خوب، چند بازیکن جوان و با انگیزه تیم مان نیز خود را به تیم ملی برسانند و برای آنها مشتریان جدیدی هم پیدا شود.