محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان این روزها دوره های درمانی اش را سپری می کند تا هر چه سریعتر به میادین بازگردد. این در حالی است که همچنان شایعاتی در مورد کنار رفتن او از تیم اصفهانی وجود دارد.
نویدکیا در خصوص وضعیت مصدومیتش می گوید: «شرایطم خوب است و رو به بهبودی ام. تلاش می کنم تا هر چه سریعتر به تمرینات تیم اضافه شوم و بتوانم این فصل هم در کنار سپاهان باشم. بر خلاف شایعاتی که به وجود آمده است قرار نیست خداحافظی کنم چون اگر می خواستم این کار را انجام بدهم با سپاهان قرارداد امضا نمی کردم. وضعیتم خوب است و طوری نیست که بخواهم خداحافظی کنم. با سپاهان قرارداد دارم و در فصل جدید برای تیم محبوبم به میدان خواهم رفت.»
کاپیتان سپاهان تمامی اخباری که پیرامون اختلافش با خوروش مطرح شده است را تکذیب می کند: «من با هیچ کسی مشکل ندارم. نمی دانم یک عده از جان من و سپاهان چه می خواهند که هر روز برایمان یک شایعه درست می کنند. من در این فوتبال با هیچ کس مشکل ندارم و سرم به کار خودم گرم است. بدون توجه به این شایعات و مزخرفات دوره های درمانی ام را سپری می کنم تا هر چه سریعتر به تیم اضافه شوم.»
این روزها خیلی ها از رسول نوید کیا به عنوان یک جانشین خوب برای محرم صحبت می کنند. او در این خصوص می گوید: «رسول خیلی خوب فوتبال بازی می کند و خیلی قبولش دارم. او از من چیزی کم ندارد و یک بازیکن خوب و کاربلد است. امیدوارم او در سپاهان روزهای خوبی داشته باشد.»
نویدکیا در پاسخ به این سوال که آیا سپاهان امسال می تواند قهرمان ایران شود تاکید می کند: «پیش بینی در این مورد سخت است و تازه لیگ شروع شده است. با این حال ما مثل هر سال مدعی جدی قهرمانی هستیم خصوصا اینکه امسال تیم بسیار خوبی داریم. ما در تمامی پست ها بهترین ها را در اختیار داریم. در دیدار اول که تیم هماهنگی لازم را نداشت شاهد بودید که چه عملکردی داشتیم. سپاهان این فصل می تواند با اقتدار قهرمان شود و دوباره به خیلی ها ثابت کند که حالا حالاها قهرمان است.»
۴۳ ۴۳