تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، سید سعید افجه ای سخنگوی باشگاه استقلال، منصور پورحیدری عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال و رضا رجبی حضور داشتند. محمود بابایی، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال و محمد نوری فر مدیررسانه ای تیم فوتبال این باشگاه از دیگر حاضران در تمرین امروز آبی پوشان بودند.

* هنگامی که امیر قلعه نویی وارد زمین شد به سمت بهرام افشارزاده رفت و با او خوش وبش گرمی کرد. سرمربی استقلال از مدیرعامل باشگاه خواست که به وسط زمین بیاید تا برای بازیکنان صحبت کند.

* قلعه نویی که افشارزاده را به داخل زمین آورده بود ابتدا خودش شروع به صحبت کردن کرد و به بازیکنان گفت: من دشمن زیاد دارم و شما به خوبی این مسئله را می دانید! مطمئن باشید اگر بازیکنی را در روز آخر از استقلال کنار گذاشتم فقط به خاطر این تیم بود.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت: تمام مسئولان باشگاه استقلال از جمله آقای افشارزاده که در اینجا حضور دارد در تلاش هستند به وعده هایی که دادند، عمل کنند. از شما می خواهم که جواب تلاش های مسئولان را بدهید تا به کمک خدا و اهل بیت بتوانیم جوابگوی مردم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: وقتی افشارزده را دیدم ناخودآگاه یاد قریب(مدیرعامل پیشین استقلال) افتادم.

قلعه نویی همچنین افزود: آقای افشارزاده پیش از بازی با راه آهن قول پاداش داده بود و امروز به تمرین آمده تا به وعده اش عمل کند.

* بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه استقلال نیز رو به بازیکنان کرد و گفت: همه تلاش مجموعه استقلال این است که شما بتوانید در آرامش کارهای خود را پیش ببرید. سعی ما این است که دغدغه ای نداشته باشید و بتوانید بازی هایی انجام دهید که مردم از شما انتظار دارند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان صحبت های خود از بازیکنان خواست تا به خاطر پیروزی مقابل راه آهن دست بزنند.

پس از پایان صحبت های افشارزاده، آندرانیک تیموریان به سمت مدیرعامل باشگاه استقلال رفت و او را در آغوش گرفت. همچنین افشارزاده دقایقی با هافبک ملی پوش تیم استقلال صحبت کرد.

* تمرین امروز آبی پوشان حدود ۱۰۰ نفر تماشاگر داشت که ۲۰ نفر از آنها را گروهی از بچه های مدرسه فوتبال تشکیل می دادند. آنها به تشویق تمامی بازیکنان استقلال پرداختند.

* پژمان نوری، هافبک شمالی تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز تمرین به تمرینات اختصاصی پرداخت.

* محور تمرین امروز آبی پوشان دویدن دور زمین، بازی آقا وسط و کار با توپ و انجام کارهای تاکتیکی بود.

* کرار جاسم، بازیکن عراقی استقلال به همراه فرزندش که لباس یکدست قرمز پوشیده بود در تمرین حضور یافت.

* امید ابراهیمی به همراه حنیف عمران زاده و امیرحسین صادقی غایبان تمرین امروز استقلال بودند.

* هوادارانی که در تمرین آبی پوشان حضور داشتند در خصوص صحبت های امیر عابدینی با خبرگزاری تسنیم صحبت می کردند و معتقد بودند که پرسپولیس خیلی زود با این صحبت ها وارد حاشیه شده است.

* روی یکی از سکوهای زمین شماره دو بنری نصب شده بود که روی آن نوشته شده بود عشق است سلمان کازرون!

* داسیلوا، دروازه بان برزیلی استقلال پس از صحبت با مسئولان و مربیان تیم محل تمرین آبی پوشان را ترک کرد و در مراحل آماده سازی تیم حضور نیافت.

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم استقلال خوزستان می رود.