کامران صاحب پناه، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: از برخی واقعاً گله مند هستم و احساس می کنم برخی از شیطنت ها می خواهد ایجاد اختلاف کند.

وی افزود: من آدم کم تجربه ای نیستم و همه می دانند که هیچ وقت به صراحت در مورد یک مسئله ای صحبت نمی کنم. ابتدا فکر می کنم و بعد اظهارنظر می کنم اما متأسفانه امروز نقل قولی از من در مورد اظهارات آقای نجف نژاد منتشر شده که دلم را به درد آورد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد: من امروز در دندانپزشکی حضور داشتم و یکی از همکاران رسانه ای با من تماس گرفت و مدعی شد که آقای نجف نژاد اعلام کرده حضورش در هیئت مدیره تشریفاتی است من هم پاسخ دادم اگر ایشان چنین اظهارنظری کرده بهتر است در موردش از خود آقای نجف نژاد سؤال کنید. من هرگز نگفتم که بهتر است آقای نجف نژاد استعفا بدهد چون آنهایی که من را می شناسند می دانند که اینچنین اظهارنظر نمی کنم.

صاحب پناه تأکید کرد: نجف نژاد از افراد با سابقه و با تجربه مجلس شورای اسلامی است که حداقل ۵ دوره در فراکسیون مجلس حضور داشته و صحبت کردن در مورد این مسائل علیه همکار من در عضو هیئت مدیره درست نیست فقط امیدوارم دوستان دیگر از این شیطنت ها نکنند که در آن صورت مجبورم از طریق قانون اقدام کنم.

مقداد نجف نژاد روز گذشته در گفت وگو با فارس مدعی شد شرایط برای خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مهیا شده اما با احترام به تمام دوستان هیئت مدیره در این دو باشگاه پرطرفدار بعضی مواقع حضور در هیئت مدیره تشریفاتی است و تصمیمات از جایی دیگر گرفته می شود.