کاوه علی اسماعیلی:علیرضا رحیمی تحت فشار است. فهم و درک این موضوع زیاد سخت نیست.او حالا زیر منگنه دوست و دشمن قرار گرفته و هجمه سنگینی را تحمل می کند. شاید اینکه کمتر مصاحبه می کند، ربط مستقیمی به همین فشارها داشته باشد. رحیمی البته قبلاً هم گفته بود اهل مصاحبه های سریالی نیست و تا وقتی حرفی برای گفتن نداشته باشد، مصاحبه نمی کند اما او این روزها تحت فشار است. مصاحبه کاظم پور که رحیمی را متهم به هزینه کردن صرف دانسته نه درآمدزایی، انتقاد رسانه ها، گلایه های هواداران، مصاحبه های عابدینی و برخی بازیکنان، رفت وآمد طلبکاران، بدهی های وحشتناک مالیاتی و قدیمی باشگاه و… این ها باعثفشار روی رحیمی است اما او وقتی پاسخگوی تماس ما شد، حرفی از این مشکلات نزد: «نه آقاجان! هیچ فشاری را تحمل نمی کنم.کدام فشار؟ مگر من مدیر امروزه و دیروزه ام که از مصاحبه و انتقاد بترسم و خودم را پنهان کنم. نه! مشغول کارم هستم و می خواهم مشکلات را کم کنم. چرا باید فرار کنم؟ اگر کسی می خواهد در مورد من قضاوت کند، باید بداند چه باشگاهی را تحویل گرفته ام و تا به حال چه کارهایی انجام داده ام.»
رحیمی با این حرف ها می خواهد روحیه مبارزه جویانه اش را به رخ منتقدان بکشد ولی شاید شرایط این طور نیست. صحبت مان داغ می شود، به او می گوییم ممکن است برخی بخواهند شما را با این فشار ها از پرسپولیس دور کنند یا دنبال اخراج تان هستند یا استعفای تان.

در این مورد چه نظری دارید؟ رحیمی با شنیدن این جملات، کمی تندتر صحبت می کند: «من که نگفته ام مرا بیاورید پرسپولیس، تصمیم جمعی بود. آنها به من احترام می گذارند و دستم را برای انجام کار باز گذاشته اند. به خواسته خودم نیامده ام که در مورد اخراج شدنم نظر بدهم اما به هر کسی که دنبال گرفتن استعفا از من است بگویید عمراً استعفا نمی دهم! اهل استعفا دادن نیستم. کسی هم نمی تواند به این کار مجبورم کند. کاری ندارم دیگران چه شیطنت هایی می کنند، من سرم را به کار خودم گرم کرده ام.»

با این حرف ها مشخص است که دل رحیمی از بعضی ها حسابی گرفته. حالا وقت آن است که به مدیرعامل پرسپولیس پیشنهاد یک مصاحبه کامل بدهیم؛ رحیمی این طور می گوید: «الان وقت مصاحبه نیست، بگذارید تیم راه خودش را پیدا کند و ان شاءا… پیروزی های مان شروع شود، از سوی دیگر بتوانیم باری از دوش باشگاه برداریم، سپس حرف هایم را به خبرورزشی می گویم. باید هواداران بدانند اطراف باشگاه چه می گذرد. قول می دهم همه چیز را رسانه ای کنم. من از هیچ چیز نمی ترسم که اگر می ترسیدم، مدیرعامل پرسپولیس نمی شدم.»

از رحیمی پرسیدیم آیا واقعاً با اسپانسر به مشکل برخورده اید که این طور پاسخ داد: «عصر یک شنبه رفتم به وزارت ورزش تا با امیررضا خادم جلسه بگذارم. نشست خیلی خوبی داشتیم و اتفاقاً آقای گرشاسبی به همراه اسپانسر باشگاه هم آنجا بودند. ما توافق هایی کردیم که مشکل حل شود. شرکت بهنام پیشرو هم اعلام کرد مشکلی ندارد و همکاری های مان نزدیک تر می شود. من به گذشته کاری ندارم، باید به آینده فکر کنیم و برنامه های مان را به سمت عمل ببریم. خادم هم حرف طرفین را شنید و در گشایش کارها، تأثیرگذار بود.» رحیمی در پایان گفت: «هواداران نگران نباشند، کمی زمان بدهند تا تیم جا بیفتد، آن وقت نوبت موفقیت هم می رسد.»
۲۵۱ ۴۳