او عقیده دارد این گل اتفاقی رقم خورده و تکرار نمی شود. مصاحبه مکانی با " ورزش سه " را بخوانید:

اولین حضور در درون دروازه پرسپولیس و در برابر تماشاگران این تیم چطور بود؟

بالاخره شروع بازی ها همیشه سخت بوده و شرایط خاص خودش را هم دارد؛ تیم ما برای برد آمده بود. به نظرم در نیمه اول بازی قابل قبولی ارائه داده ایم و در نیمه دوم هم بهتر بازی کردیم و می توانستیم برنده باشیم. با این حال فکر می کنم تیم ما بازی به بازی بهتر خواهد شد و می تواند به سوی قهرمانی قدم بردارد. به عنوان بازیکن این تیم به پرسپولیس خیلی خوشبینم و فکر می کنم تیم پرسپولیس با اعضای کارآمدی که دارد می تواند به کسب نتایج مطلوب امیدوار باشد.

از عملکرد خودت راضی هستی؟

به عنوان بازیکن هم در این بازی تمام تلاشم را کردم که بازی قابل قبولی ارائه دهم و مطمئنم که در بازی های آینده بهتر هم خواهد بود. در حال حاضر بدن تمام اعضای تیم سنگین است و فصل بدنسازی تازه به اتمام رسیده است، من فکر می کنم با گذشت زمان شرایط بهتر خواهد شد پرسپولیس از تیم های همیشه مدعی و بزرگی است و مطمئنا از شانس های قهرمانی می باشد.

در مورد گلی که خوردی اندکی توضیح می دهی؟

من فکر می کنم بیشتر از آنکه کسی را در این گل مقصر دانست باید این گل را روی حساب اتفاقات گذاشت. توپ به تیر خورد و بعد از برخورد به تیر به صورت اتفاقی به پشت سر من خورد و وارد دروازه شد. با این حال سعی می کنم از این به بعد این اتفاقات هم نتواند باعثگل خوردن تیم ما بشود.

حضور در برابر تیمی که قبلا در آن حضور داشتی و بازوبند کاپیتانی این تیم را هم بسته بودی چه حسی داشت؟

حس خاصی برای من وجود نداشت. در حال حاضر فوتبال کاملا حرفه ای شده و من تمام تلاشم را برای تیمی انجام خواهم داد که در آن حضور دارم زمانی که در نفت بودم تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام می دادم و اکنون هم اگر نفت به عنوان تیمی جوان و مدعی مطرح است ثمر تلاشم من و امثال من است که برای تیم زحمت کشیده ایم. مسئولان این تیم برای جوانانی مثل من زحمت می کشند و جوانانی مثل هم تمام تلاشمان را برای موفقیت این تیم انجام دادیم. من اکنون بازیکن پرسپولیس هستم و امیدوارم بتوانم برای این تیم بازی های خوبی انجام دهم تا سال های بعد که در پرسپولیس حضور نداشتم هواداران این تیم از من خاطره خوبی داشته باشند.

چرا بازی به درگیری کشیده شد؟

من زیاد به این مسئله توجه نکردم و تمام تمرکزم روی برد تیم مان بود. فکر می کنم تیم نفت فقط برای مساوی آمده بود و تیم ما هم تشنه پیروزی بود به همین دلیل این درگیری ها پیش آمد.