رضا عنایتی درخصوص دیدار دیروز تیم های پدیده خراسان و ملوان بندرانزلی گفت: شرایط خوبی در این بازی داشتیم و توپ و میدان در اختیار ما بود اما ملوان با لایه های دفاعی فشرده راه نفوذ را روی ما بست. البته ما در این بازی موقعیت هایی داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم اما به اعتقاد من گام اول را امیدوارکننده برداشتیم.

به گزارش فارس، وی درباره جو حاکم بر استادیوم هم ادامه داد: جو دیروز ورزشگاه عالی بود و من به مشهدی ها تبریک می گویم چراکه تا دقیقه ۹۲ تیم خودشان را تشویق کردند و احترام تیم ملوان را نگه داشتند که این برای خود من جالب بود و امیدوارم در ادامه هم شرایط همینگونه باشد.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان در مورد شانس پیروزی تیمش در بازی روز گذشته هم تصریح کرد: برنامه هایی که کادرفنی خواسته بود را در زمین پیاده کردیم و شاید اگر توپ عباس محمدرضایی گل می شد و به تیرک نمی خورد شرایط فرق می کرد اما باید بپذیریم ملوان تیم ریشه داری است که مقابل ما جانانه دفاع کرد و به خواسته خودش رسید.

عنایتی در پایان درباره دیدار هفته آینده پدیده مقابل نفت مسجدسلیمان افزود: این تیم هم مثل خود ما تازه به لیگ برتر آمده و ما در هوای گرم خوزستان باید به دیدار این تیم برویم و امیدوارم که مقابل این تیم نتیجه بگیریم.