علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: روند بازی به گونه ای بود که تیم دوم و سوم جدول فصل گذشته به مصاف یکدیگر رفتند و فکر می کنم برخلاف جریان بازی گل خوردیم و در نیمه دوم براساس مالکیت توپ می توانستیم حتی گل دوم را هم بزنیم.
وی افزود: طبیعی بود که پرسپولیس از امتیازی میزبانی اش استفاده کند و فکر می کنم اگر اخراجی نمی دادیم می توانستیم در چند دقیقه آخر پیروز شویم. می خواستیم از پرسپولیس روی ضربه کاشته گل نخوریم که این اتفاق افتاد البته پرسپولیس هم این توانایی را داشت که سه امتیاز را برای خود بگیرد.
منصوریان در مورد اینکه گفته بود سلاح پنهان برای این بازی دارد، گفت: روی ضربات کاشته خیلی کار کرده بودیم و نمی خواستیم دست مان را باز کنیم و به همین دلیل در تورنمنت پیش از فصل شرکت نکردیم و اسلحه پنهان ما بازیکنان قد بلند ما هستند و می توانستیم از این حربه به گل برسیم وباید تیمم را پنهان می کردم. از تیم و بازیکنانم راضی هستم زیرا ۵ ستاره از تیم ما جدا شده اند و می خواهیم از بازیکنان تیم ملی جوانان و امید استفاده کنیم.
سرمربی نفت در مورد اینکه شما بیشتر مالک توپ نبودید، گفت: شما در ورزشگاه بودید؟ هر وقت می خواستیم و زمانی که مبعلی و پورعلی گنجی به توپ ضربه می زدند صاحب موقعیت می شدیم.
وی در مورد صحبتش با بیرانوند در جریان بازی گفت: وقتی پرسپولیس با دو سرزن بازی را شروع کرد روی بیرانوند و پرش هایش حساب کرده بودم و از او خواستم که حساس نشود و چون او اجازه صحبت با مدافعانش را دارد با او صحبت کردم. در همه دنیا یک درواز ه بان تیمش را هدایت می کند.
منصوریان در مورد اینکه بازی در عرض به نفت کمک کرد، گفت: پیام صادقیان یکی از بازیکنان خوب پرسپولیس است که نمی خواستیم بازی را به عرض بکشاند که وقتی این اتفاق رخ می داد باید آنها را کنترل می کردیم.
سرمربی نفت در مورد ماجرای قلعه نویی و نکونام گفت: اصول حرفه ای آن است که به این مسئله ورود نکنم زیرا ۱۵ سال آنجا بودم اما یک چیز را یاد گرفته ام که بهتر است برخی مسایل به رسانه ها کشیده نشود. نکونام کاپیتان تیم ملی است و قلعه نویی سرمربی استقلال است و شان دو نفر باید حفظ شود و حواس مان باشد که پسر ۱۰ تا ۲۰ ساله به رفتارمان نگاه می کند و باید الگو باشیم.
۴۱۴۱