ملت ایران: روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی باشگاه بوروسیا دورتمونددر صحبت هایی اعلام کرده که این افتخار بزرگی است که زیر ذره بین چلسی و ژوزه مورینیو قرار دارد.

این روزها گمانه زنی ها درمورد جدایی احتمالی ژوزه مورینیو از رئال مادرید و حضورش روی نیمکت مربیگری چلسی در فصل آینده روز به روز افزایش می یابد و شنیده می شود که او می خواهددربازار نقل و انتقالات تابستانی لواندوفسکی را هم برای چلسی خریداری کند.

دراین میان روبرت لواندوفسکی در واکنش نسبت به شایعات و گمانه زنی های مطرح شده در گفتگو با اشپورت بیلد گفت: «مورینیو مربی خوبی است و اینکه مورد توجه او قرار گرفته ام، افتخار بزرگی است.»

البته این ستاره لهستانی دراین میان شایعه انتقالش به رئال مادرید را رد کرده است. او دراین باره گفت: «بعد از بازی با رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو، من فلورنتینو پرس را در رختکن دیدم ولی چیزی به او نگفتم و حرفی رد و بدل نشد. من این خبر را تنها در رسانه ها خوانده ام که او دوست دارد من را به رئال ببرد.»

لواندوفسکی در۴۱ دیداری که درطول این فصل برای دورتموند انجام داده ۳۳ گل به ثمر رسانده و از همین رو یکی از ستاره های پرطرفدار بازار نقل و انتقالات خواهد بود. اما او اعلام کرده که به این اخبار اهمیتی نمی دهد و تمرکزش را روی فینال لیگ قهرمانان اروپا قرار داده. لواندوفسکی ادامه داد: «مدتهاست که چنین اخباری منتشر می شود ولی من به این خبرها اهمیت نمی دهم. من می دانم که چه می خواهم. درابتدا جام قهرمانی برایم مهم است و بعد تکلیف همه چیز مشخص می شود. ما تا به اینجا بارها بایرن را شکست داده ایم و نامطبوع ترین حریفشان هم هستیم. همه این را می دانند. مطمئنم که آنها احترام زیادی برای ما قائلند. رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا رویایی بود که محقق شد. الان می خواهیم جام قهرمانی اروپایی را هم بالای سرببریم. من دوست دارم تا این بازی همین الان برگزار شود؛ متاسفانه باید چند روز دیگر هم صبرکنیم. بازی مقابل بایرن خیلی ویژه و خاص است.»