ملت ایران: بازی با راه آهن چطور بود؟
بازی خوبی بود ما نیاز داشتیم امتیاز بگیریم و نبازیم و توانستیم در دقایق آخر با ضربه زیبای سلیمان فلاح، بازی را مساوی کنیم. می توانستیم در طول بازی زودتر به گل دست پیدا کنیم و حتی ببریم.
آیا اصلاً بازی برایتان مهم بود با توجه به جایگاه تان در لیگ؟
بله ۱۰۰٪مهم بود شاید در جدول زیاد تأثیری نداشت اما برای ما مهم بود که با برد از زمین بیرون بیاییم. نتیجه این بازی از نظر شخصیتی برای تیم ما خیلی ارزشمند بود.
دعوای دایی و مرفاوی؟
دعوایی که نبود یک موضوع کوچک بود که پیش می آید و بهتر از در مورد آن صحبت نکنیم.
چرا؟ شما خودتان هم سابقه دعوا با آقای دایی را داشته اید.
این اتفاقات مال داخل زمین است و شما هم بزرگش نکنید بهتر است.
بازی با مس؟
قطعاً این بازی را هم برای شخصیتمان بازی می کنیم و بازی را ببریم و فصل را برد تمام کنیم. برای این بازی هم مثل همه بازی ها تاکتیک خاص خود را داریم. با توجه به شناختی که روی مس داریم سعی مان کسب یک برد است تا لیگ را در قم به خوشی تمام کنیم.
قهرمانی استقلال؟
خوب شدکه استقلال کار را در اهواز تمام کرد. حالا آنها در آزادی با خیال راحت جشن قهرمانی می گیرند. من هم به کادر فنی و هواداران و مجموعه استقلال تبریک می گویم و امیدوارم جای ما را خالی کنند.
حرف و حدیثهایی که در طول فصل برای استقلال پیش آمده بود، نظرتان چیست؟
برای تیمی که در کورس قهرمانی است از این حرف ها پیش می آید قطاری که حرکت می کند را سنگ می زنند. ترکی هم داور با شرافتی است. بر خلاف خیلی ها که می گویند پنالتی استقلال پنالتی نبود من می گویم پنالتی که برای فولاد گرفته شد غلط بود. بعضی کارشناسان برای خود خیلی چیز ها می گویند!