ملت ایران: آرای کمیته ی انضباطی در خصوص تیم های تراکتورسازی، آلومینیوم هرمزگان، ملوان بندرانزلی، استقلال تهران در کنار آرای مربوط به مهدی امیرآبادی و صمد مرفاوی اعلام شد:
به گزارش سایت گل به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در بازی آلومینیوم هرمزگان و تراکتورسازی تبریز که ۱۵ اردیبهشت ۹۲ در بندرعباس برگزار شد، باشگاه آلومینیوم هرمزگان به دلیل اهانت و فحاشی تماشاگران منتسب به این تیم، دو میلیون تومان جریمه نقدی شد. همچنین این باشگاه به دلیل پرتاب اشیا از سوی طرفداران منتسب به این تیم به سوی نیمکت ذخیره ها، به پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. تراکتور سازی تبریز هم به دلیل تاخیر دو دقیقه ای در ورود به زمین، در نیمه دوم به پرداخت ۶۰۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی است.
باشگاه ملوان بندرانزلی در بازی مقابل پرسپولیس تهران در ۹ اردیبهشت ۹۲ و در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر به میدان آمد که به همین دلیل از سوی کمیته انضباطی ۹۰۰ هزار تومان جریمه شده است. رای صادره قطعی است.
در بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران که ۱۵ اردیبهشت ۹۲ در اهواز انجام شد، باشگاه استقلال تهران به دلیل پرتاب اشیای متفرقه طرفداران منتسب به این تیم، ۲۰ میلیون ریال جریمه شد. مهدی امیر آبادی بازیکن تیم فولادخوزستان به دلیل توهین به داور یک جلسه از همراهی تیمش محروم و ۵ میلیون ریال جریمه شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.
بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری بازی ۱۵ اردیبهشت ۹۲ تیم های راه آهن و صبای قم صمد مرفاوی به دلیل اعتراض های مکرر به داور مسابقه و اهانت به داور و همچنین حرکات زننده ای که منجر به اخراجش شد و در حین اخراج هم از دستور داور خودداری می کرد، از سوی کمیته انضباطی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از همراهی تیمش محروم شد. همچنین علی دایی سرمربی راه آهن به دلیل اهانت به سرمربی تیم مقابل و اعتراض به داور به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.