به گزارش ملت ایران به نقل از گل - یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دروتموند در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که تیمش به فکر تلاش برای جذب ادین ژکو افتاده است.
این درحالی است که ماریو گوتزه دربازار نقل و انتقالات تابستانی از دورتموند جدا خواهد شدو به بایرن مونیخ خواهد پیوست و گمانه زنی ها درمورد جدایی روبرت لواندوفسکی از رختکن زردپوشان در پایان فصل روزبه روز افزایش می یابد.
این روزها صحبت هایی درراستای تلاش سران دورتموند برای جذب ادین ژکو مهاجم بوسنیایی باشگاه منچسترسیتی به گوش می رسد و دراین میان یورگن کلوپ سرمربی زردپوشان دراین باره واکنش نشان داده و اعلام کرده که تیمش عملکرد ژکو را زیرنظر دارد
او در صحبت هایی به اسکای گفت: «نمی دانم که آیا دیداری با ژکو صورت گرفته یا نه. ولی اگر راجع به اتفاقاتی که در سالهای آینده برای تیم ما رخ خواهد داد فکر کنید، به این نتیجه می رسید که ما باید راجع به او فکر کنیم. با قضاوت درمورد اطلاعاتی که داریم، دستمزدی که او را راضی می کند، با بودجه ما جور در نمی آید ولی ما عقب نشینی نمی کنیم. هنوز همه درها باز است.»
بوروسیا دورتموند و بایرن مونیخ شنبه شب در بوندس لیگا، دیداری که تا بیست روز دیگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود را برگزار کردندو این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید
درابتدا این کوین گروسکروتز بود که برای دورتموند گلزنی کرد و ماریو گومز هم گل تساوی را برای بایرن به ثمر رساند. یورگن کلوپ از عملکرد شاگردانش در این بازی راضیت به نظر می رسد و در پایان مسابقه گفت: «هیچ کسی نمی خواست این گمانه زنی که این بازی درحد یک بازی دوستانه است را بشنود. اگر ما کمی بیشتر تلاش می کردیم، می توانستیم دردسرهای بیشتری برای تیم حریف ایجاد کنیم. ما تغییراتی درترکیب تیممان داشتیم ولی بازی را خوب شروع کردیم و خیلی سریع هم به گل اول بازی رسیدیم. بعد از آن ایلکای گوندوگان مصدوم شد و مجبور شدیم که او را تعویض کنیم. ما دوست داشتیم که به پیروزی برسیم ولی از این نتیجه هم راضی هستم.»
در جریان این بازی و بعد از خطای رافینیا روی بلاژیکوفسکی بود که بازیکن بایرن اخراج شد ودر حال ورود به رختکن درگیری لفظی کوچکی هم با کلوپ داشت و همین موضوع سبب شد تا جملات ناخوشایندی هم میان کلوپ و ماتیاس سامر مدیرورزشی بایرن رد و بدل شود. کلوپ دراین باره گفت: «این مسائل پیش می آید.»