به گزارش ملت ایران به نقل از گل - «باید برای کاسیاس احترام بیشتری قائل بود. صحبت های سرمربی تیم درمورد او درست نبود. ایکر بازیکنی است که بخشی از باشگاه رئال مادرید است. او یک سمبل بزرگ است؛ چه دراین باشگاه و چه در اسپانیا. باید دانست که ما بازیکنان تیم، با ایکر هستیم.»
این صحبت هایی است که په په در گفتگو با کانال پلوس لیگا در مورد مورینیو و رابطه او با کاسیاس که این روزها تیره و تار شده برزبان آورده.
این درحالی است که مورینیو اخیرا در صحبت هایی گفته بود: «اگر می توانستم همان سال اول حضورم در رئال، دیگو لوپس را به اینجا می آوردم.»
در پایان بازی رئال مادرید مقابل وایادولید که با برد کهکشانی ها همراه بود، په په در میکسد زون حضور یافت و به دفاعش از کاسیاس ادامه داد: «ایکر بازیکن مهمی برای ماست و ما هنوز یک جام مهم را پیش رو داریم. نباید هیچ کسی را تحقیر کرده و نادیده اش گرفت و باید به ایکر احترام گذاشت؛ چون او کارهای زیادی برای ما انجام داده؛ ایکر شخصیت بد داستان نخواهد بود. باید به ایکر محبت کرد؛ چون او به این محبت نیاز دارد. او سمبل باشگاه و کاپیتان تیم است که همیشه از بازیکنان جدید استقبال می کند و به آنها درسهای زیادی می دهد.»
په په درگفتگویی که با کانال پلوس داشت این صحبت ها را برزبان آورد
*برد مقابل وایادولید، برد مهمی برای افزایش روحیه شما، به ویژه بعد از حذف در لیگ قهرمانان اروپا بود؟
بعد ازحذف در لیگ قهرمانان اروپا و به دربسته خوردن در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا، مهم این است که تیممان توانست از ارزش و اعتبار پیراهن رئال مادرید دفاع کند وهمه ما برای انجام بهترین بازی ممکن به زمین رفتیم. بازی سختی برای ما بود ولی توانستیم به پیروزی برسیم.
*هواداران دوباره تمام حمایتشان از تیم را ابراز کردند
باید ازحمایت هواداران تشکر کرد؛ به ویژه در بازی با بوروسیا دورتموند ومحبتی که ما هرروزه از سوی هوادارانمان دریافت می کنیم قابل تقدیر است. ما می خواهیم تا پایان از افتخار پوشیدن پیراهن رئال دفاع کنیم
*نظرت درمورد اتفاقاتی که در روزهای اخیر در رئال افتاده چیست؟
ما باید آماده باشیم. مورینیو سرمربی ماست ولی درمورد ایکر باید با احترام بیشتری رفتار کرد. چون همه ما بازیکنان تیم هستیم وبهترین ها را برای باشگاه می خواهیم. همه ما برای هواداران و برای آمادگی هرچه بیشتر در فینال جام حذفی تلاش می کنیم. ایکر اینجا خیلی محبوب است و سمبل بزرگی برای باشگاه و برای اسپانیاست
*فکر می کنی که مورینیو باصحبت هایش، به کاسیاس بی احترامی کرده؟
صحبت های مورینیو، صحبت های خوبی نبود. ایکر سمبل بزرگی چه درمادرید و چه اسپانیاست. مهم این است که ایکر در آرامش باشدو بداند که هواداران و بازیکنان پشت او هستند
*چرا این طور فکر می کنید؟
چون ایکر بازیکن مهمی برای ماست. ما فینال جام حذفی را پیش رو داریم که واقعا مهم است و می خواهیم جام قهرمانی این تورنمنت را به هوادارانمان هدیه بدهیم. ایکر مهم است و نباید کسی را تحقیر کرد. باید به خاطر تمام کارهایی که او برای رئال انجام داده، به او احترام گذاشت. الان نمی خواهیم که ایکر شخصیت بد داستان شود. باز هم تکرار می کنم او سمبل بزرگی برای مادرید و برای اسپانیاست. همه ما می خواهیم به او بیش از اینها محبت کنیم؛ چون به این محبت نیاز دارد. ایکر سمبل رئال مادرید است.
*مورینیو به بازیکنان تیمش گفته که درپایان فصل چه کار خواهد کرد؟
نه؛ چیزی نگفته