ملت ایران: پس از منتشر شدن گزارشاتی مبنی بر توافق سه ساله با باشگاه رم ایتالیا، آلگری سرمربی ۴۶ ساله روسونری ضمن اظهار نظر در این باره گفت که سوم شدن در این فصل برای میلان می تواند به مانند قهرمانی اسکودتو باشد.

به نقل از ac - milan. ir - نشریه رمی کوریره دلا سارا در تازه ترین گزارش خود مدعی شده بود که باشگاه رم ایتالیا با ماکس آلگری برای فصل آینده به توافق سه ساله رسیده و این توافق پس از رد مربیگری در اینتر توسط آلگری شکل گرفته اما تنها
پس از چند ساعت از انتشار این خبر سه باشگاه میلان، اینتر و رم این گزارش را تکذیب کردند.

آلگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار یکشنبه شب برابر تورینیو به خبرنگاران گفت " این گونه اتهامات بسیار ناراحت کننده بوده چرا که من به عنوان یک انسان همیشه در رابطه با اتفاقات اطرافم صادق بوده ام و باید بگویم که این اولین باری است در این رابطه چنین چیزی را می شنوم. در رابطه با آینده ان نمی خواهم با هیچ کس تا پایان فصل صحبت کنم اگر برلوسکونی و گالیانی من را نخواهند "

" هنوز با میلان قرارداد دارم و نزدیک به هدفی هستیم که تا چند ماه پیش با توجه به تغییرات بسیار زیاد در باشگاه غیر ممکن تصور می شد. تمرکز من این است که در میلان پرافتخارترین باشگاه دنیا بمانم چرا که هر مربی دیگری دوست دارد بر روی نیمکت مربیگری این باشگاه بنشیند و در حال حاضر من سرمربی این تیم هستم پس چرا باید باید این باشگاه را ترک کنم؟ "
" با توجه به شرایط اول فصل و جریانات تابستان قرار گرفتن در رتبه سوم به مانند قهرمانی در اسکودتو برای میلان است و رتبه چهارم یک شکست محسوب می شود که بسیار تلخ خواهد بود و حتی نمی خواهم در این باره فکر کنم. تیم من شایسته رتبه سوم می باشد پس از مشکلاتی که با هم پشت سر گذاشتیم "
میلان و تورینیو یکشنبه شب در سن سیرو از هفته ۳۵ رقابت های این فصل سری آ به مصاف هم خواهند رفت در حالی که فیورنتینا امشب به دیدار رم می رود. آلگری گفت " تا زمانی که روی کاغد از نظر ریاضی و اعداد احتمال هرگونه رخداری هست تک تک چند بازی پایانی سرنوشت ساز بوده. امشب تا صبح را باید طوری آغاز کنیم که نمی دانیم رتبه سوم تضمیم شده است. بنابراین قرار گرفتن در پایان هفته بالاتر از فیورنتینا بسیار حیاتی می باشد "
ریکاردو مونتولیوو به دلیل مصدومیت ظاهرا تا پایان فصل در دسترس نیست در حالی که حضور استفان الشعراوی نیز مشخص نیست " شرایط استفان را بررسی خواهیم کرد اما در صورت نرسیدن او به هر نحو روبینیو حاضر است. ماریو بالوتلی و بوآتنگ از ابتدا به میدان خواهند رفت و کریستین ابیاتی نیز به ترکیب بازمی گردد "
" در رابطه با مونتولیوو بسیار ناراحتیم اما امیدواریم که بتوانیم او را چند بازی آخر داشته باشیم. بهترین گزینه برای استفاده در جلوی مدافعین سولی مونتاری بوده اما در صورت نیاز کریستانته نیز وجود دارد "