ملت ایران:سرمربی رئال مادرید پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا گفته بود، دوست دارد جایی برود که او را دوست داشته باشند. صحبتی که شایعات رفتن مورینیو از رئال مادرید را بیش از پیش بر سر زبان ها انداخت.
آقای خاص درباره سرنوشت خود در رئال مادرید گفت: " هنوز تصمیمی برای رفتن نگرفته ام. چند بازی در لیگا باقی مانده است و یک بازی هم در فینال جام حذفی برابر آتلتیکو مادرید داریم. ارزشی ندارد درباره ماندن یا رفتن صحبت کنیم. اگر بخواهم بروم توضیحی نخواهم داد. به بودن در رئال مادرید، تیمی که به سلطه بارسلونا پایان داد، افتخار می کنم و هنوز تصمیمی برای ماندن یا رفتن نگرفته ام. هنوز همسر و فرزندانم نمی دانند که در رئال مادرید می مانم یا خیر. پس از پایان فصل با رییس و مدیران جلسه می گذارم و تصمیمی را که برای هر دو طرف مفید باشد، می گیریم. "
او در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر وایادولید هر چند اسمی از کاسیاس نبرد اما همه حاضران فهمیدند که هنوز با ستاره محبوب سانتیاگوبرنابئو مشکل دارد: " مشکل من با بازیکن زمانی به وجود می آید که او احساس کند، برتر از دیگران است. با بازیکنی که چنین احساسی را در خود نداشته باشد، هیچگاه به مشکل برنخواهم خورد. "
مورینیو در ادامه سخنان خود به ستایش از دیگو لوپس پرداخت تا بار دیگر نشان دهد که از نیمکت نشین کردن کاسیاس پشیمان نیست و از همان اول هم با کاپیتان رئال مشکل داشته است: " در فصل نخست حضورم خواستار جذب لوپس شدم اما با خواسته من مخالفت شد. البته زیاد برای این انتقال پافشاری نکردم ولی الان افسوس می خورم که چرا بر سر او پافشاری نکردم. "
سرمربی رئال مادرید درباره ادامه رقابت های لیگا هم عنوان کرد: " هدفمان در این فصل کسب عنوان دومی نبود اما دومی از سومی بهتر است. "