به گزارش ملت ایران به نقل از گل - پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم که در دو هفته ی پایانی لیگ برتر رقابت بسیار سختی را برای رسیدن به مرحله ی پلی آف در رقابت با تیم ذوب آهن اصفهان دارد، در کنفرانس مطبوعانتی خود پیش از دیدار با تراکتورسازی گفت:
آلومینیوم؛ شرایطش چطور است؟
تعطیلی لیگ به مدت ۲۰ روز به تیم آلومینیوم که در دوران اوج خود به سر می برد ضرر بسیاری زد و مجبور شدیم پس از بازگشت از تعطیلات بار دیگر بدنسازی کنیم که همین موضوع بر روند کاری بازیکنان تأثیر گذار خواهد بود.
خوشبختانه تمامی عزم بازیکنان و کادرفنی برای شکست تیم تراکتور جزم شده است، زیرا برای بقا در مسابقات لیگ برتر چاره ای جز کسب سه امتیاز دیدار برابر تراکتورسازی نداریم.
تراکتورسازی؛ پیوستن به این تیم صحت دارد؟
صحبت هایی صورت گرفته بود اما قسمت نشد این امر محقق شود. تیم تراکتورسازی قدرتمند و از پرشورترین هواداران ایران برخوردار است و برای کسب سهمیه آسیایی از انگیزه بالایی برای مصاف با آلومینیوم برخوردارند.
۱۸ یا ۱۶،؛ کدام را می پسندید؟
ما بر روی این موضوع که لیگ ۱۸ یا ۱۶ تیمی می ماند هیچ گونه برنامه ای نداریم و تمامی تمرکزمان برای پیروزی برابر تراکتورسازی و بقا در لیگ برتر است و با مبنای فعلی فصل آینده ۱۶ تیمی است اما امیدوارم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال رای به ۱۸ تیمی ماندن رقابت های لیگ بر تر بدهد چون کشور ما به لحاظ تمامی ظرفیت ها پتانسیل ۱۸ تیمی ماندن رقابتهای لیگ بر تر را دارد.
برنامه ریزی فدراسیون فوتبال؟
تمامی برنامه ریزی ها براساس برنامه کی روش است که این امر یک اشتباه و دودش به چشم همگان می رود.