ملت ایران:لیست ۱۸ نفره ی تیم فوتبال پرسپولیس برای فینال جام حذفی برابر سپاهان اعلام شد و یحیی گل محمدی، سرمربی سرخ پوشان تصمیم گرفت با وجود اینکه مراسم خداحافظی مهدوی کیا پیش از دیدار فینال جام حذفی لغو شده است، نام این بازیکن را در فهرست ۱۸ نفره ی تیمش برای دیدار فردا قرار دهد.
مهدوی کیا که قصد داشت پیش از بازی با سپاهان ۵ دقیقه به صورت نمادین بازی و از فوتبال خداحافظی کند، با رایزنی های انجام شده تصمیم گرفت بازی خداحافظی اش را به دیدار با هامبورگ موکول کند. بدین ترتیب این بازیکن در بازی فردا کنار پرسپولیسی ها حضور خواهد داشت اما اینکه به میدان برود یا نه به نظر کادرفنی بستگی دارد.
نکته ی جالب توجه آن است که گل محمدی برای حضور مهدوی کیا ترجیح داد محمد قاضی را از لیست ۱۸ نفره ی خود خارج کند. قاضی در آخرین دیدار پرسپولیس در شرایطی که در ترکیب اصلی به میدان رفته بود، در بین دو نیمه تعویض شد تا این بازیکن به شدت از وضعیت خود اعلام نارضایتی کند و به نوعی از تیم قهر کند. او در مصاحبه های خود اعلام کرد که شخصیت او در پرسپولیس به بازی گرفته شده است و با پیوستن به این تیم جایگاهش در تیم ملی از دست رفت!
لیست ۱۸ نفره ی پرسپولیس: نیلسون، رضا محمدی، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، علی کریمی، محمد نوری، محمدرض خانزاده، کریم انصاریفرد، هادی نوروزی، عادل کلاه کج، ولادکو گروز دانوسکی، مارکو پروویچ، رضا حقیقی، مهدی مهدوی کیا، مهرزاد معدنچی، میثم نقی زاده، غلامرضا رضائی و فشنگ چی.