ملت ایران: توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ، از پیوستن ماریو گوتزه به این باشگاه در تابستان پیش رو ابراز خشنودی کرد و معتقد است که به خدمت گرفتن این ملی پوش آلمانی نشان می دهد که باواریایی ها می توانند با بهترین های اروپا در بازار نقل و انتقالات برابری کنند.
بایرنی ها به تازگی اعلام کردند که با گوتزه برای انتقال به آلیانس آره نا به توافق رسیدند و با پرداخت مبلغ ۳۷ میلیون یورویی که در قرارداد او با دورتموند ذکر شده، این ملی پوش جوان راهی بایرن خواهد شد.
مولر در گفتگو با تی زد گفت: " این یک سوپر ترانسفر برای بایرن است. وقتی شانس به خدمت گرفتن بازیکنی مانند گوتزه را دارید، باید سریع از آن استفاده کنید.
خبر این انتقال من را شگفت زده کرد زیرا از بند جدایی قرارداد او اطلاع نداشتم. من از این انتقال خیلی راضی هستم زیرا گوتزه را از تیم ملی می شناسم.
این نشان می دهد که بایرن هنوز یک گزینه جذاب است. ماریو تصمیم نگرفت به بارسا، رئال یا انگلیس برود. در عوض تصمیم گرفت به بایرن بیاید.
ما فوتبال خوبی به نمایش می گذاریم و به همین دلیل با تشویق های زیادی روبرو شدیم. این مسئله بایرن را به یک گزینه جذاب تبدیل کرد. "