به گزارش ملت ایران به نقل از گل – ظاهرا باشگاه پرسپولیس ودر صدر مسوولان آن رویانیان و مالکی تمایلی به انجام مراسم ۵ دقیقه ای برای خداحافظی مهدوی کیا نداشتند و در حالی که خود این بازیکن پذیرفته بود در چنین فضا و مراسمی از دنیای فوتبال کنار برود اما در فاصله یک روز تا این اتفاق برنامه قبلی بهم خورد تا همین تغییر ناگهانی بار دیگر سندی باشد بر بی برنامگی نهادهای فوتبالی ما برای برگزاری باشکوه چنین مراسمی و دوباره همه از جمله خود مهدوی کیا و دوستدارانش سرگردان شوند که قرار است چه اتفاقی بیافتد.
با این حال دقایقی قبلرئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از انعقاد قرارداد باشگاه پرسپولیس با صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران برای برگزاری دیدار خداحافظی مهدی مهدوی کیا خبر داد و گفت: «براساس مذاکرات انجام شده، قرارداد برگزاری دیدار خداحافظی با شکوه و بیاد ماندنی مهدی مهدوی کیا با بازی پرسپولیس و هامبورگ بین باشگاه پرسپولیس و صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران به امضاء رسید. خوشبختانه این قرارداد نهایی شده و ما امیدواریم که یک بازی خداحافظی در شأن این اسطوره اخلاق فوتبال کشور برگزار شود.»
فدا حسین مالکی ادامه داد: «: توافقات لازم بین پرسپولیس و صندوق حمایت انجام و قرارداد همکاری برای برگزاری این بازی منعقد شده است. امیدواریم باشگاه پرسپولیس بتواند از مهدی مهدوی کیا که همواره مسائل اخلاقی را در میادین فوتبال رعایت کرده، با برگزاری بازی پرسپولیس و هامبورگ به خوبی تجلیل و قدردانی کند. ما معتقدیم پنج دقیقه بازی نمایشی قبل از شروع بازی رسمی پرسپولیس و سپاهان در شأن مهدی مهدوی کیا نیست و باید یک بازی خداحافظی با شکوه برای وی برگزار شود.»