به گزارش ملت ایران به نقل از گل - رائول گونسالس بلانکو، کاپیتان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا این روزها در السد قطر توپ می زند.
او در گفتگویی اختصاصی با لو۱۰سپورت به مروری برشرایط کنونی تیم محبوبش رئال پرداخته و درمورد بنزما و کریستیانو رونالدو صحبت کرده.
رائول در صحبت هایی باتمجید از کریستیانو رونالدو گفته: «کریستیانو بازیکن بزرگ و یک بازیکن حرفه ای است. در حال حاضر او یک بازیکن جنجالی و تماشایی برای رئال است. من یک سال درکنار او بازی کرده ام و واقعا او را تحسین می کنم. حالاو در دوره فعلی او در رئال مادرید است و فکر می کنم که آینده اش هم در رئال باشد ولی همه چیز به تصمیمات خود او بستگی دارد و نمی دانم که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.»
اسطوره باشگاه مادریدی در بخش دیگری از صحبت هایش در مورد کریم بنزما، ستاره فرانسوی باشگاه مادریدی هم صحبت کرد و گفت: «او پیشرفت کرده. من در اولین سال حضور بنزما در رئال با او آشنا شدم. تطبیق او با تیم کمی سخت و پیچیده بود. ولی او بازیکنی واقعا بامهارت وباکلاس است. فتح توپ طلا، به توانایی های خود او بستگی دارد. بنزما مهارت زیادی دارد و همه چیز بستگی به ثبات او درتمرینات روزانه اش دارد. بنزما می تواند توپ طلا را هم ببرد ولی همه چیز به خود او و رقبایش بستگی دارد. او درکنار بازیکنانی مثل کریستیانو رونالدو، مسی، چابی، ایکر واینیستا رقابت می کند وتمام این بازیکنان هم می توانند توپ طلا را مال خود کنند.»