ملت ایران:استقلال - الریان
داور: حداد از لبنان
کارت زرد: رودریگو تاباتا و موسی هارونو عبدالکریم علی از الریان، سیدمهدی رحمتی از استقلال
اخراج: فابیو سزار از الریان
گل: فرهادمجیدی دقیقه ۴۴ و هاشم بیک زاده ۷۳ آرش برهانی ۹۰ برای استقلال
استقلال:سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، پژمان منتظری، هاشم بیک زاده، علی حمودی، جواد نکونام، جی لوید ساموئل، خسرو حیدری، مجتبی جباری(کیانوش رحمتی، سیدایمان موسوی(فرزاد حاتمی) و فرهاد مجیدی(آرش برهانی
سرمربی: امیر قلعه نویی
الریان قطر: عمر باری، یونگ هیونگ چو، موسی هارون، حمید اسماعیل، ناتان اوتایو، رودریگو تاباتا، آلوارو فرناندز، فابیو مونتزین، جارالله علی(نیلمار)،
و احمد علاالدین(محمد علاالدین)دانیل گوما
سرمربی: دیه گو آگیره
شرح بازی:
امیر قلعه نویی در روزی که امیرحسین صادقی و سیاوش اکبرپور را همراه نداشتفرزاد حاتمی و آرش برهانی را روی نیمکت نشانده بود تا تیمش را با آرایش۴-۴ - ۲به زمین بفرستد. براساس این چیدمان، حنیف عمران زاده و پژمان منتظریدو مدافع میانی بودند، حمودی و بیک زاده در چپ و راست خط دفاعی قرار گرفتهبودند. جی لوید ساموئل و خسرو حیدری هافبک های کناری استقلال و مجتبی جبارینیز جلوتر از جواد نکونام، پشت فرهاد مجیدی و ایمان موسوی بازی می کرد.
باتوجه به آرایش استقلال و ترکیب نفرات، به نظر می رسید همچنان بار اصلیحملات استقلال در این بازی روی جناح راست متمرکز باشد اما لااقل در نیمهاول، تحرک بیک زاده در سمت چپ، باعثشده بود استقلال در این منطقه هم موفقبه طراحی حملاتی شود هرچند که همچنان سمت راست استقلال با زوج حمودی وحیدری فعال تر نشان می داد و مجتبی جباری هم در اغلب دقایق به این سمتمتمایل می شد. آنچه که باعثشد استقلال خیلی زود بر جریان بازی مسلط شود،تحرک مجیدی و موسوی در خط حمله بود

دقایق حساس:
دقیقه ۶: علی حمودی از راست نفوذ کرد و با پاس رو به عقب فرهاد مجیدی را در موقعیت قرار داد اما ضربه بی دقت فرهاد، با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸: هاشم بیک زاده که در دقایق ابتدایی فعال و پرتلاش نشان می داد، از چپ سانتر خوبی برای مجیدی مهیا کرد. ضربه سر کاپیتان استقلال از کنار دروازه بیرون رفت.
دقیقه ۲۰: فرهاد مجیدی از زمین خودی صاحب توپ شد و بعد از جا گذاشتن دو سه بازیکن الریان به طرف دروازه حرکت کرد اما پاس نهایی او کم جان بود و این موقعیت هم از دست رفت.
دقیقه ۳۱: ضربه ایستگاهی جواد نکونام با واکنش عمر باری به کرنر رفت. نکونام این ضربه را خیلی خوب زد.
دقیقه ۳۶: روی نفوذ هاشم بیک زاده، ایمان موسوی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه او قدرت کافی برای باز کردن دروازه را نداشت.
دقیقه ۴۴: جی لوید ساموئل از پشت محوطه هجده قدم شوت زد و توپ او در سینه عمر باری جا گرفت.
دقیقه ۴۸: ضربه ایستگاهی تاباتا به شکل خطرناکی از کنار دروازه استقلال بیرون رفت.
شرح گل:
استقلال ۱-۰: ضربه کرنر کوتاه برای خسرو حیدری ارسال شد و خسرو که چند دقیقه ای بود که نفوذهای خطرناکی می کرد، با یک ارسال دقیق روی تیر اول، توپ را روی سر فرهاد مجیدی کاشت. ضربه سر فرهاد دور از دستان دروازه بان الریان به گل تبدیل شد.
اتفاق ویژه:
در دفعات قبلی که فرهاد مجیدی گل می زد، برای خوشحالی به سمت روبروی جایگاه می رفت و به طرف نیمکت تیم نمی آمد اما این بار بعد از گل، شادی اش را با بازیکنان ذخیره تقسیم کرد و پس از آن امیر قلعه نویی را در آغوش گرفت. این برای اولین بار در فصل جاری بود که قلعه نویی و فرهاد در شادی بعد از گل با یکدیگر سهمیم می شوند.