به گزارش ملت ایران به نقل از مهر، اشکان دژاگه که موثرترین بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی بود، در مورد آخرین وضعیتش پس از انجام عمل جراحی گفت: بعد از اینکه پایم را جراحی کردم براساس نظر پزشکان باید بین ۸ تا ۱۲ هفته استراحت کنم تا بتوانم دوباره به فوتبال برگردم.

بازیکن تیم فولهام انگلیس با بیان اینکه فوتبال همین است و این اتفاقات در آن رخ می دهد، دوری از تیم ملی فوتبال ایران را ناراحت کننده عنوان کرد و گفت: چیزی که من را ناراحت می کند این است که نمی ‍توانم تیم ملی را در دیدارهای حساس مقدماتی جام جهانی همراهی کنم.

عضو تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که چه زمانی به میدان بازخواهید گشت گفت: با توجه به نظری که پزشکان داده اند به بازی های تیم ملی نمی رسم و این برای من ناراحت کننده است. دوست داشتم بتوانم به تیم ملی کمک کنم اما نشد. این هم از اتفاقات فوتبال است و چاره ای نیست.

وی ادامه داد: هر چند من نیستم اما مطمئنم که بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در هر سه بازی با تمام توانشان خواهند جنگید تا برای تیم ملی پیروزی کسب خواهند کرد. تیم ملی بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم بتواند در بازیهای باقی مانده بهترین نتایج را بگیرد.

اشکان دژاگه در پایان با اشاره به اینکه خیلی از بازیکنان تیم ملی برای جویا شدن وضعیتش مصدومیتش با او تماس گرفته اند، گفت: باید از همه آنها تشکر کنم که با من تماس گرفتند. از تماس آنها بسیار خوشحال شدم و از همه تشکر می کنم.