ملت ایران: سرخ پوشان پایتخت امروز نیز تمرینات خود را در درفشی فر زیر نظر کادرفنی دنبال کردند تا در آستانه ی دو دیدار برابر سپاهان، یک دیدار تدارکاتی رسمی برابر ملوان را انجام دهند و با پیروزی یک روحیه ی مضاعف را برای فینال جام حذفی در اختیار داشته باشند.
علی کریمیکه امروز پیش از آغاز تمرین دویدن را اختصاصی آغاز کرده بود، پس از عدم بروز مشکل در دویدن پا به توپ شد و در تمرینات شرکت کرد. رضا حقیقی نیز پس از آن که با خان زاده، قدمی و کلاه کج اختصاصی تمرین کرد، ۴۵ دقیقه نیز در تمرینات گروهی حضور یافت و زیر نظر کادر فنی کار کرد.
هادی نوروزی که پیش از تمرین به درفشی فر آمده بود و تمرینات بدن سازی را دنبال کرده بود، پس از آغاز تمرین از حضور در درفشی فر با نظر گل محمدی منع گردید تا بطور رسمی در اختیار باشگاه قرار داده شود. این بازیکن که در مصاحبه ی خود علیه کادر فنی اعلام کرد نمی تواند مانند سایرین هر کاری برای حضور در ترکیب اصلی انجام دهد، با برخورد سرد بازیکنان روبرو شد. کمیته ی انضباطی پرسپولیس فردا تکلیف نوروزی را مشخص خواهد کرد.
نقی زاده و ماهینی در کلینیک تمرینات خود را انجام دادند، اما ماهینی پس از پایان این تمرینات شروع به دویدن کرد و تمرینات اختصاصی انجام داد.
در تمرین امروز، مراسم تولد شیرینی، سرپرست پرسپولیس نیز برگزار شد.
بازیکنان و کادر فنی این تیم پس از تمرین امروز به نیلسون به دلیل انتخابش به عنوان بهترین بازیکن خارجی شاغل در لیگ ایران در برنامه ۹۰ که با ۴۹ درصد آرا به دست آمد تبریک گفتند، نیلسون هم اعلام کرد که این عنوان را با کمک همه بازیکنان به دست آورده است.
با تصمیم کادر فنی پرسپولیس و مسئولان باشگاه بازی دوستانه فردای پرسپولیس و سایپا پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.