به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا - قاسم دهنوی در رابطه با بازی با الجزیره امارات، اظهار کرد: با تمام قدرت و تلاش به مصاف الجزیره در امارات خواهیم رفت تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم. الجزیره را با نتیجه خوبی در تبریز شکست داده ایم، ولی نباید با این تفکر به مصاف این تیم برویم، زیرا اگر سه امتیاز این بازی را کسب کنیم، تا حد زیادی امیدمان برای صعود بیشتر خواهد بود.
قاسم دهنوی بیان کرد: تمام تلاشمان را در دو بازی باقی مانده به کار خواهیم گرفت تا یکی از دو تیم صعوده کننده به مرحله بعدی باشیم. ان شاءالله با کسب نتیجه خوب در مقابل الجزیره به مصاف تیم الجیش با حضور هواداران خوبمان خواهیم رفت. امیدوار به صعود به مرحله بعد هستیم.
هافبک تراکتورسازان درباره این که آیا می توانند در لیگ برتر سهمیه آسیا را کسب کنند یا خیر؟ اظهار کرد: شرایط برای دوم و سوم شدن تراکتورسازی مهیا است و فکر نمی کنم که به مقام قهرمانی دست یابیم، ولی تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا در دو بازی آینده شش امتیاز کسب کرده و سهمیه آسیا را کسب کنیم.
بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز خطاب به هواداران تیم تراکتورسازی، گفت: هواداران هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند و ان شاءالله در اندک بازی باقی مانده نیز تیم را بسیار خوب حمایت کنند تا حداقل از گروه مان در جام باشگاه های آسیا صعود کرده و در لیگ برتر نیز سهمیه آسیا را کسب کنیم. تمام فکر و ذکرمان این است که هواداران را خوشحال کنیم و حداقل ناکامی در چند بازی گذشته را نیز جبران کنیم. ولی شرمنده هواداران شده ایم. ان شاءالله به حمایت های خودشان ادامه می دهند.