ملت ایران: برند شوستر سرمربی سابق رئال مادریددر گفتگو با برنامه تلویزیونی «لیگا توتال» که از یکی از شبکه های آلمان پخش شد به این نکته اشاره کرده که بایرن مونیخ می تواند بارسلونا را از گردونه رقابت های اروپایی حذف کند
دو تیم بارسلونا و بایرن مونیخ سه شنبه شب در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلیانس آرنا مقابل هم به میدان خواهند رفت و دراین میان برند شوستر شانس بایرن برای صعود را ۶۰% و شانس بارسا را ۴۰% می داند.
شوستر در صحبت هایی که در روزنامه ال موندو دپورتیوو هم بازتاب داشته گفته: «اگر بایرن مونیخ الان نتواند بارسلونا را شکست دهد، هیچ وقت دیگر نخواهد توانست تا این کار را بکند. بارسلونا الان در شرایط آرمانی و ایده آلش نیست و در تمام بازیهایش در نیم فصل دوم کاملا این حس را به تماشاگران القا می کرد که کاملا خسته است.»
سرمربی سابق رئال در مورد بازی کهکشانی ها مقابل بوروسیا دورتموند هم گفت: «رئال مادرید خیلی قوی تر از مرحله گروهی است.»
درمرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بوروسیا دورتموند موفق شده بود تا یک برد ۱-۲ مقابل کهکشانی ها به دست آورده و یک تساوی ۲-۲ هم کسب کرده بود.
شوستر ۵۳ ساله که در فصل ۸-۲۰۰۷ هدایت رئال را در دست داشت، در ادامه گفت: «رئال مادرید در جام حذفی بارسلونا را از پیش رو برداشت؛ این رئال، یک رئال دیگر است.»