ملت ایران: علی پروین در خصوص مراسم چهره های ماندگار اظهار داشت: خداوکیلی کم کم دیگر در حال فراموش کردن خیلی از پیشکسوتان فوتبال کشورمان هستیم و به هیچ وجه با وجود حرف هایی که می زنیم به این عزیزان بها نمی دهیم.
وی افزود: دیشب کار بسیار قشنگی انجام شد و من هرگز شب گذشته در برج میلاد را در زندگی فوتبالی ام فراموش نمی کنم. باید کاری کنیم این مراسم ها ماندگار باشند و سال به سال پیشکسوتان غم و غصه را کنار بگذارند و دور هم جمع شوند.
پروین ادامه داد: به خدا نگه داشتن حرمت پیشکسوتان کاری است که آخر و عاقبت خود را می خرید. جا دارد از افرادی که ریز و درشت برای این مراسم تلاش کردند تشکر ویژه ای داشته باشم.
وی خاطر نشان کرد: جای خیلی ها در جلسه شب گذشته خالی بود اما با دیدن خیلی از پیشکسوتان و موسقیدان و دیدن عکس های بزرگان پرسپولیس که برای پیراهن این تیم جان می دادند در برج میلاد بغض کردم. اگر این کارها را بیشتر انجام دهیم مطمئن باشید جوانان حال حاضر ما قطعا راه خود را بهتر می شناسند و راحت تر می توانند موفق شوند.
پروین در پاسخ به این سوال که شما در این مراسم با برخی ها آشتی کردید، گفت: ای بابا، این عمر چقدر ارزش دارد تا بخواهیم به این و آن بپریم. من با هیچ کس قهر نیستم و اکثر افرادی که شب گذشته در برج میلاد بودند یا شاگرد من و یا همبازی من بودند. این را بدانید هر وقت موفقیت دوستانم را ببینم سرم را بالا می گیرم و افتخار می کنم.
پیشکسوت پرسپولیس درباره حمایت هواداران از او نیز گفت: اگر من پروین شدم و سلطان، دلیلش این هواداران بودند که همیشه خودم را مدیون آنها می دانم. همیشه هم سعی کرده ام در پرسپولیس گوشه کار را بگیرم تا این تیم موفق شود و هوادارانش را انشاءالله از ما راضی باشند.
وی در پایان در پاسخ به سوالی که چه اتفاقی دیشب شما را زیاد خوشحال کرد، گفت: دیدن چهره ها و اشکهای خالصانه ای که پیشکسوتان می ریختند. یعنی دیدن افرادی که به خاطر پیراهن پرسپولیس و حضورشان در زمین شب تا صبح نمی خوابیدم و با این پیراهن بدون چشم داشتی زندگی می کردم. انشاءالله این جلسات باز هم در سال های دیگر تکرار شود و به نظرم یک شاهکار می تواند باشد. چون این پیشکسوتان هیچ دلخوشی ندارند.