به گزارش ملت ایران به نقل از گل - این طور به نظر می رسد که داستان مورینیو - کاسیاس وارد فاز تازه ای شده است. در جریان بازی شنبه شب رئال مادرید مقابل رئال بتیس در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو اتفاقی رخ داد که کمتر کسی توقعش را داشت
بخشی از طرفداران افراطی تیم مادریدی که در بخش جنوبی ورزشگاه نشسته بودند، در جریان این بازی فریادهایی علیه کاسیاس سردادند.
این اتفاق درحالی رخ داد که چندماهی است که اختلافاتی میان ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رئال و ایکر کاسیاس دروازه بان افسانه ای این تیم رخ داده و مورینیو درچند بازی کاسیاس را نیمکت نشین کرد. بعد ازآن هم که دست کاسیاس شکست و او به اجبار از ترکیب تیمش به دور ماند و درطول این مدت مادریدی ها دیگو لوپس را به خدمت گرفتند ودرخشش این دروازه بان باتجربه دربازیهای سخت تیمش مقابل یونایتد و بارسلونا کافی بود تا مورینیو به او اعتماد کند. حالا با بهبود یافتن کاسیاس، او همچنان نیمکت نشین است و دیگو لوپس درون دروازه رئال قرار می گیرد.
حالا و دراین میان، هواداران افراطی رئال انگشت اتهامشان را به سمت دروازه بان افسانه ای تیم نشانه گرفته اند و در جریان بازی شنبه شب رئال مقابل بتیس آنها ترانه هایی را علیه کاسیاس سرمی دادند. طبق گزارش مستقیم و زنده شبکه کادنا کوپه، هواداران حاضر در بخش جنوبی برنابئو می گفتند: «کاسیاس موذی؛ کاسیاس همین الان برو»
شبکه های اجتماعی هم مملو از پیغام های هواداران رئال به کاسیاس بود: «کاسیاس حرا***ده؛ برو پی کارت!»
این طور به نظر می رسد که ژوزه مورینیو دراین نبرد، برنده میدان بوده و حتی هواداران رئال هم دراین میان، حق رابه او داده و علیه دروازه بان افسانه ای تیمشان موضع گرفته اند. آخرین باری که کاسیاس درون دروازه رئال قرار گرفته بود، ۲۳ فوریه سال ۲۰۱۳ و در بازی با والنسیا بود که در آن روز در پی برخوردی که میان او و آربلوا ایجاد شد، انگشت دست راست او شکست و برای مدتی از میادین به دور ماند.
گویا اختلاف مورینیو و کاسیاس بعد از باخت رئال مادرید مقابل بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا(۲-۳) در اواسط آگوست سال ۲۰۱۱ بالا گرفت. مورینیو کاسیاس را به طرفداری از چابی و پویول، دوستانش در تیم ملی اسپانیا متهم کرد. چرا که بعد از اخراج مارسلو به خاطر خطای خشنش برروی سسک، گلایه هایی به گوش می رسید و کاسیاس از چابی و پویول عذرخواهی کرده بود. مورینیو از این رفتار کاسیاس خوشش نیامد وبعد از آن بود که رابطه او و سیلوینو مربی دروازه بان رئال با کاسیاس تیره و تار شد و رختکن رئال دو دسته شد.
حالا برخی از هواداران رئال هم او را موذی خوانده اند و معتقدند که او عامل ایجاد برخورد و دودستگی میان سرمربی پرتغالی و تعدادی از بازیکنان است. همه اینها باعثشده که حالا هواداران حق را به مورینیو بدهند و روشن این است که اگر مورینیو در رئال بماند، کاسیاس افسانه ای باید به دنبال درهای خروج از برنابئو باشد. چرا که یک دروازه بان بین المللی که خیلی ها از او به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان دنیا یادمی کنند، نمی تواند نیمکت نشینی را تحمل کند.
دراین میان شما حق را به چه کسی می دهید و چه کسی را مقصر می دانید؟ مورینیو حق دارد یا کاسیاس؟ نظرتان را با ما در جریان بگذارید.