به گزارش ملت ایران به نقل از فارس - پانزده بازیکن رئال مادرید خواستار قطع همکاری رئال مادرید با مورینیو برای سرمربیگری این تیم در فصل بعد شدند.
خبرگزاری فرانسه در خبری اعلام کرد که روزنامه ال پایس چاپ اسپانیا مدعی شده است که ۱۵ بازیکن رئال مادرید به اضافه ۵ تن از بازیکنان قدیمی و ارشد این تیم خواستار قطع همکاری قوهای سپید با مورینیو سرمربی کنونی این تیم برای فصل بعد شده اند.
این بازیکنان نمی خواهند که مورینیو سرمربی پرتغالی این تیم برای فصل بعد روی نیمکت این تیم بنشیند.
ال پایس روز شنبه گزارش داده است که مورینیو تا سال ۲۰۱۶ با رئال مادرید قرارداد دارد اما زمزمه هایی به گوش می رسد که می خواهد رئال را ترک کند.
روز جمعه مانوئل آلوارز رئیس باشگاه سی دی کانیاس که پسر مورینیو عضو آن است مدعی شده بود که سرمربی پرتغالی رئال مادرید به وی گفته است که فکر نمی کنم برای فصل بعد در رئال مادرید باشم.
به هر حال آقای خاص مدعی شده که رابطه خوبی با فلورنتینو پرز مدیرعامل باشگاه رئال دارد و درباره همکاری آینده اش با رئال مادرید در آخر فصل با پرز تصمیم گیری و صحبت خواهد کرد.
مورینیو همچنین گفته که رابطه خوبی با خوزه آنخل سانچس مدیر ورزشی رئال دارد و این باعثمی شود که آرام باشند و بدون دغدغه به آنالیز تیم برای بازی های آینده رئال بپردازند.
همچنین روزنامه ال پایس مدعی شده که بر اساس یک نظرسنجی که از سوی پرز از بین بازیکنان رئال مادرید صورت گرفته است، اکثر آنها علاقه ای به ادامه همکاری با مورینیو برای سرمربیگری این تیم در فصل بعد را ندارند.
ضمن اینکه ۵ بازیکن قدیمی رئال مادرید نیز مخالف ادامه همکاری رئال با مورینیو هستند و مدعی شده اند که از چند باشگاه پیشنهاد دارند و در صورتی که رئال مادرید با مورینیو قطع همکاری نکند آنها باشگاه را ترک خواهند کرد.
برای همه مشخص شده که مربی اسبق چلسی با یکسری از بازیکنان رئال از جمله سرخیو راموس و ایکر کاسیاس رابطه خوبی ندارد و اخیرا نیز لوپز را جایگزین کاسیاس درون دروازه این تیم کرده است، ضمن اینکه ژابی آلونسو نیز که قراردادش با رئال مادرید سال ۲۰۱۴ به اتمام می رسد، تاکنون هیچ واکنش و علاقه ای برای تمدید قرارداد با قوهای سپید از خود نشان نداده است که به ادعای این روزنامه یکی از علت هایش می تواند رابطه نامناسب این بازیکن با مورینیو باشد.