ملت ایران: یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند با روحیه شوخ طبعش پاسخگوی صحبت های اخیر ژوزه مورینیو شده است.
ژوزه مورینیو اخیرا در صحبت هایی گفته بود که از زمان انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و اعلام نام رئال مادرید به عنوان حریف بوروسیا دورتموند، یورگن کلوپ هرروز دراین باره با رسانه ها صحبت می کند. حالا کلوپ با لحن طنزآلودی پاسخ این صحبت را داده و قول داده که خفه شود.
کلوپ در پایان بازی شنبه شب تیمش مقابل ماینتس، تیم سابقش که با برد ۰-۲ زردپوشان به پایان رسید به خبرنگاران گفت: «مورینیو گفته که من خیلی حرف می زنم؟ یکی از استادهای من هم همین را می گفت.. خب پس خفه می شوم.»
با برد شنبه شب دورتموند، این تیم سهمیه اش برای حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا راقطعی کرد. دو گل مارکو رویس و روبرت لواندوفسکی هرسه امتیاز این بازی را به حساب دورتموند واریز کردند.
سرمربی زردپوشاان درادامه صحبت هایش گفت: «ما به ندرت پیش می آید که برایمان بازی به این سادگی باشد. اولین حمله ما در دقیقه ۲۰ یا ۲۵ اولین گل را برای ما به همراه داشت و ما واقعا خوشحال بودیم. بعد از آن اندکی مسیرمان را گم کردیم وماینتس قدرتمندتر ظاهر شد. درآن زمان خوش شانس بودیم که آنها گل تساوی را نزدند. دراین بازی کسی مصدوم نشد و این روز ایده آلی برای ما بود.»