به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا - شنبه شب سالن همایش های برج میلاد شاهد برگزاری مراسم تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان و چهره های ماندگار باشگاه پرسپولیس بود؛ کاری که در فوتبال ایران تا به حال کمتر انجام شده است.
در این مراسم که تقریبا همه پرسپولیسی های حاضر در ایران در آن شرکت داشتند پس از تجلیل از خانواده های بازیکنان سابق پرسپولیس که دیگر در قید حیات نیستند، مانند ناظم گنجاپور، حمید شیرزادگان، محراب شاهرخی، مجید سبزی، فریبرز مرادی و… از ۱۲ چهره ماندگار باشگاه سرخ در دو دهه ۴۰ و ۵۰ به طور ویژه تقدیر شد.
این ۱۲ چهره ماندگار که هر کدام تندیس مربوط به خود را دریافت کردند، پس از دریافت این تندیس ها در کنار مرتضی احمدی، پیشکسوت بازیگری و یکی از قدیمی ترین هواداران فوتبال ایران عکسی به یادگار گرفتند.
همایون بهزادی، حسین کلانی، کاظم رحیمی، هادی طاووسی، بیوک وطنخواه، رضا وطنخواه، ابراهیم آشتیانی، علی پروین، فریدون معینی، جعفر کاشانی، محمود خوردبین و حمید جاسمیان، ۱۲ چهره ماندگار بودند.
در این مراسم علاوه بر مدیران، مربیان و بازیکنان سابق و کنونی پرسپولیس چند تن از هنرمندان و بازیگران هم حضور یافته بودند.