ملت ایران: دو تیم در شرایطی به مصاف هم می روند که قهرمانی یوونتوس با یک سه امتیاز دیگر تقریبا مسجل خواهد شد و برد در این بازی برای میلانی ها امیدهای روسونری برای نائب قهرمانی در سری آ را زنده نگه می دارد. ماکس آلگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر یوونتوس به خبرنگاران گفت که الشعراوی در برابر یوونتوس از ابتدا به میدان خواهد رفت و تاکید کرد که صدور مجوز پیرلو از میلان تصمیمی صحیح بوده.
به نقل از ac - milan. ir - آمبروزینی مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است و آماده ی حضور در این دیدار مهم است. آلگری در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: " امبروزینی یک بازیکن بزرگ و با تجربه بوده که حضورش در چنین مسابقاتی بسیار حیاتی است. "
آلگری در رابطه با نیمکت نشینی الشعراووی در بازی برابر ناپولی چنین گفت " با کنار گذاشتن الشعراوی نمی خواستم جسارت خود را به رخ دیگران بکشم. این تنها یک تغییر تاکتیکی بود و ممکن است باز هم تکرار شود. او یک فصل فوق العاده را پشت سر گذاشته و در لحظات مهمی به ما کمک کرده، پس فکر نمی کنم نشستن روی نیمکت برای یک بازی شرایط را تغییر دهد. "
او در ادامه گفت " این درست نیست که رسانه ها بخواهند چنین جملاتی را بگویند که روبینیو شایسته ی حضور در زمین نبود. مشکلی بین ما و الشعراوی وجود ندارد و او فردا در ترکیب خواهد بود. "
" ما در برابر فیورنتینا بد نبودیم اما حالا باید تمام امتیازات را به دست بیاوریم تا به هر نحو به لیگ قهرمانان برسیم. چه با رده ی دوم چه با پلی آف. حالا باید به ناپولی فشار بیاوریم و فیورنتینا را در رتبه ی پایین تر از خود نگه داریم.
" یوونتوس یک تیم سازمان یافته است و می خواهد با بهترین کیفیت ممکن به اسکودتو برسد بنابراین این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم و حیاتی می باشد. این یک بازی جذاب خواهد بود چرا که هر دوتیم می خواهند نشان بدهند که از دیگری بهتر هستند. "
آلگری در ادامه صحبت های خود پیرامون یوونتوس گفت " آن ها بهترین تیم در سری آ هستند و این از جایگاه آن ها و فاصله یشان با تیم دوم کاملا مشخص است. "
آنتونیو کنته جدیدا تغییری را ایجاد کرده است و از مارکیسیو پشت سر مهاجمین استفاده می کند تا پوگبای جوان در خط میانی به میدان گرفته شود. " نمی دانم که می خواهند با یک مهاجم به میدان بروند یا دو مهاجم. آن ها می خواهند پیروز شوند تا انتقام شکست نیم فصل را از ما بگیرند. "
سپس آلگری در رابطه با آینده اش گفت " آینده ی من؟ من با باشگاه رابطه خوبی دارم و مشکلی در این باره نیست. رابطه من با آدریانو گالیانی نیز بسیار خوب است. رشد تیم در چند هفته ی اخیرعالی بوده و باشگاه ضمن خوشحالی از این موضوع، ارزش بالایی نیز برای آن قائل است. "
آلگری در رابطه با این مسئله که بالوتلی از حضور در مراسم انتخاب صد چهره ی تاثیر گذار مجله ی تایم خودداری کرد گفت " من می خواهم از انتخاب حرفه ای بالوتلی را بار دیگر به شما یاد اوری کنم. از زمانی که در میلان حضور داشته است بسیار خوب رفتار کرده. "
ستاره ی یوونتوس زندگی نامه ی خود را به تازگی منتشر کرده است و آلگری را مقصر اصلی خروجش از میلان پس از ۱۰ سال می داند. " زمانی که شما هدایت یک تیم را بر عهده می گیرید باید مسائل مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. هیچ کس نمی تواند به توانایی های پیرلو شک داشته باشد. بر کسی پوشیده نیست که او کیفیت خاصی به یوونتوس داده است. دقیقا مثل زمانی که در میلان بود. ”