ملت ایران: مهدی مهدوی کیا کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که بسیار امیدوار بود تا پرسپولیس با حضور در فینال جام حذفی او از یک خداحافظی موردپسند داشته باشد. در این میان انجام فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی می تواند یک توفیق ویژه برای مهدوی کیا باشد که در حضور هواداران پرسپولیس آخرین دقایق حضور خود در زمین را پشت سربگذارد و در نزد هواداران محبوب خود از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی؛ چه حسی داری؟

خوب خیلی خوشحال هستم که قرار است فینال در تهران و در ورزشگاه آزادی در حضور هوادران پرسپولیس انجام شود. امیدوارم با قهرمانی پرسپولیس نیز به پایان برسد.

خداحافظی جلوی چشم هواداران؛ بهترین فرصت بود نه؟

بلی همین طور است. امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود و آخرین روز دوران حرفه ای من با قهرمانی به پایان برسد.

آخرین دیدار؛ باید ناراحت باشیم؟

بالاخره این تصمیمی است که من گرفته ام و قصد ندارم از آن منصرف شوم. هر فوتبالیستی بالاخره یک روز به این مرحله خواهد رسید و حالا نوبت به من رسیده است.

ناراحتی از خداحافظی؛ احساس جمع این است!

قرار نیست هیچ بازیکنی تا ابد بازی کند و عمر حضورش در میدان مسابقه به پایان نرسد. خدا را شکر می کنم که قرعه به نام ورزشگاه آزادی افتاد تا در حضور هواداران پرسپولیس از دنیای حرفه ای کنار بروم، با یک خاطره ی خوب و ماندگار.

هواداران پرسپولیس؛ چه توقعی از آن ها داری؟

پرشور باشند مثل همیشه و حمایت کنند.

وارثپیراهن پیوس بودی؛ کسی را لایق پیراهنت می دانی؟

هنوز در شوک خبر ورزشگاه آزادی به عنوان میزبان جام حذفی هستم. هنوز در مورد این قضیه فکر نکرده ام.

ضربه ی ایستگاهی؛ دوست داری در فینال این گونه گل بزنی؟

هنوز مشخص نیست چند دقیقه در میدان باشم. گلزنی هنوز شادی بخش است اما من فقط امیدوارم پرسپولیس در پایان بازی روی سکو برود.

بازی خداحافظی با هامبورگ؛ نظرت چیست؟

هنوز در این رابطه صحبتی نکرده ایم. در انتظار این روزها باشید.

علی دائی برترین بازیکن دو دهه ی اخیر؛ نظرت در مورد نظرسنجی برنامه ۹۰؟

این ها همه دوستان من در تیم ملی و پرسپولیس هستند و من به آرای مردم احترام می گذارم. علی دائی را دنیا می شناسند و افتخارات بسیاری دارد و همین طور سایر نفرات!