ملت ایران:بر خلاف آنچه می گویند تمام بازیکنان بعد از حضور در برنامه ۹۰ دچار افت و نحسی می شوند، محمدرضا ناصحی معتقد است حضور در این برنامه هیچ مشکلی برای او ایجاد نکرده. ناصحی که حضور پرحاشیه ای در ۹۰ داشت و خنده های عجیبش با عادل برای بینندگان سوال برانگیز شده بود در این باره به سایت گل توضیح می دهد:

از بازی دیروز با گهر شروع کنیم. بازی چطور بود؟

بازی خیلی پراسترسی بود. ما فقط برد می خواستیم در این بازی خیلی اذیت شدیم و استرس باعثشد که در زدن ضربات آخر کم دقت باشیم. تیم ما هفت یا هشت تا موقعیت داشت که دو تا از آن ها را خودم نزدم. البته گهر تیم دست و پا بسته ای نبود، اما خدا را شکر توانستیم بازی را یک هیچ ببریم و به هدف مان برسیم.

تا حدودی خیال تان از سقوط نکردن راحت شد؟

ما روی کاغذ بازی های سختی داریم و رقیبان ما بازی های نسبتاً آسان تری دارند. اما خب نگاه ما به بازی های دیگر هم هست و امیدواریم تیم های رقیب ما نتیجه نگیرند و ما بتوانیم بدون اما و اگر در لیگ بمانیم.

از بازی خودت راضی بودی؟

خب من در بازی قبل توانستم دو گل حساس بزنم. در این بازی کم فروغ بودم اما خدا را شکر توانستم یک پاس گل بدهم که میلاد میداوودی توانست با یک ضربه سر زیبا آن را تبدیل به گل کند. من مدتی مصدوم بودم. اما بعد از مصدومیتم توانسته ام در ترکیب تیم قرار بگیرم و مفید واقع شوم.

فکر نمی کنی رفتن ات به برنامه نود در روند کار فوتبالت تأثیر منفی گذاشته است؟

همه این را می گویند. البته این شایعات هست که هر کس به نود رفته نتوانسته در هفته های بعد برای تیمش خوب کار کند و یک جورهایی نحسی نود دامنگیرش شده است. اما من به شخصه پاس گل را بیشتر از گل زدن دوست دارم و پست من هم هافبک چپ است و از من انتظار گلزنی نمی رود. در این فصل هم بیشتر هافبک چپ و دفاع چپ بازی کردم. من اعتقاد دارم که این تابو را شکستم و بعد از رفتن به نود هم توانستم در این بازی پاس گل بدهم. پس اگر هم این شایعات درست باشد، نحسی نود دامنگیر من نشد.

راستیعلت خنده ات با عادل در ابتدای برنامه چه بود؟

راستش من از عادل خواسته بودم عکسی که از من در تیتراژ نود می گذارد عکس مورد علاقه ام باشد. اما او دقیقاً عکسی را گذاشته بود که در ابتدای فصل من گرفته بودم و موهای خود را کاملاً تراشیده بودم. هنگامی که برنامه شروع شد وقتی عکس را دیدم به عادل گفتم مگر نگفتم این عکس را نگذارید. دیدم آقای فردوسی پور خندید و گفت رضا روی آنتنیم! من هم یهو خنده ام گرفت و چیز خاصی نبود. یک جورهایی عادل از چهره متفاوت و خوش تیپ من شوکه شده بود.

گویا در برنامهٔ نود حرفی را که برایت مهم بوده یادت رفته بزنی؟

بله. از همین سایت اعلام می کنم که من تمام فوتبالم را مدیون سردار کریم ملاحی هستم. در نود خیلی حواسم بود که این را بگویم اما آخر هم یادم رفت. امیدوارم با توجه به بازتاب وسیع و سایت پربیننده شما سردار ملاحی این را بداند. اگر چه او از نیت قلبی من باخبر است.

حرف خاصی باقی نمانده؟

من از همین جا زلزله بوشهر را و این ضایعه عظیم را به همه مردم بوشهر تسلیت می گویم. من دوستان خوب بوشهری مثل مهدی کریمی و حسین ماهینی دارم که مطمئناً به زودی به دیدار آن ها می روم و کمک های تیم خود را هم به کمک بچه های دیگر به آن ها می رسانیم.در انتها نیز جا دارد که از تماشاگران خوب و عزیز گهر تشکر کنم که در بازی ما با تیم شهرشان آنقدر خوب رفتار کردند که در صحنه هایی از بازی تیم ما را هم تشویق می کردند. واقعاً کاش تیم گهر در لیگ می ماند تا این تماشاگران بافرهنگ یک تیم در لیگ بر تر داشته باشند.