ملت ایران: محمد رویانیان پس از تعیین ورزشگاه آزادی به عنوان میزبان فینال جام حذفی گفت: من خالصانه نیت کرده بودم که بازی در مشهد مقدس برگزار شود که یک کار فرهنگی هم انجام بدهیم اما موافقت نشد. می خواستیم بین قم و مشهد قرعه کشی کنیم اما قبول نکردند و در نهایت بین تهران و اصفهان قرعه کشی شد. خوشبختانه قرعه به نفع ما در آمد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا این جلسه این قدر طولانی شد گفت: ما و سپاهان اختلافی نداشتیم و بحثما زیاد طول نکشید. حقیقت این بود که با توجه به اعتراض سپاهان به برنامه ریزی لیگ، تاج و رحیمی بحثهایی کردند. چیزی که من امروز دیدم و برایم جالب بود رابطه خوب تاج و رحیمی بود و از این بابت خوشحالم. تاج و کاظمی هم با انصاف کامل درباره برنامه ریزی صحبت می کنند.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین گفت: انصافا برای من فرقی نمی کرد در تهران بازی کنیم یا اصفهان. هیچ اصراری وجود نداشت و اگر قرعه به نفع سپاهان هم در می آمد برای قهرمانی تلاش می کردیم.

وی درباره تغییر زمان یک روزه بازی افزود: من اصرار داشتم بازی در همان تاریخ قبلی برگزار شود اما پس از جلسه به این جمع بندی رسیدیم که بازی به تعویق بیفتد. البته ما درخواست خود را برای زودتر برگزار شدن بازی ملوان کتبا به سازمان لیگ داده ایم و تاج هم پذیرفت که برگزاری بازی در روز ۱۰ اردیبهشت و در حالیکه تیم ما هیچ مسابقه ای انجام نداده است، منصفانه نیست. ما خواستار برگزاری این بازی در تاریخ ششم یا هفتم اردیبهشت هستیم اما قرار شده است نشستی در سازمان لیگ برگزار و زمان جدید اعلام شود.

رویانیان درباره اظهارنظر عابدینی مبنی بر اینکه مدیرعامل پرسپولیس با او تماس گرفته و وی هم گفته در جهنم به سر می برد اظهار داشت: منتظرم تا عابدینی به من زنگ بزند و او را به بهشت ببرم.

وی درباره بدشانسی شیرینی در قرعه کشی های قبلی و اینکه آیا دلیل عدم حضور وی در این قرعه کشی همین موضوع است گفت: این نظر شماست. مهم این بود که قرعه کشی را ببریم!