ملت ایران: سرانجام قرعه کشی شهر میزبان جام حذفی انجام شد و ورزشگاه آزادی به عنوان محل برگزاری این بازی پرسروصدا انتخاب شد.

این قرعه کشی در پی آن رخ داد که هیچ یک از تیمهای سپاهان و پرسپولیس برای تعیین یک شهر ثالثبه عنوان میزبان به توافق نرسیدند.

طبق این جلسه و آخرین تصمیمات اتخاذ شده زمان فینال جام حذفی از ۱۴ اردیبهشت به ۱۵ اردیبهشت تغییر یافت. برنده این مسابقه یکی از سهمیه های ایران در لیگ قهرمانان اسیای سال آینده را به خود اختصاص می دهد.

همچنین قرار شد حضور هواداران دو تیم ۵۰ به ۵۰ باشد و دو باشگاه سر این موضوع به توافق رسیدند.

در مراسم قرعه کشی از طرف پرسپولیس رویانیان، منتقمی و پروین و از طرف سپاهان رحیمی و فتاح و حبیبی حضور داشتند وسعید شیرینی به دلیل شکست در همه قرعه کشی ها از حضور در چندکیلومتری سازمان لیگ منع شده بود!

مراسم قرعه کشی محل فینال جام حذفی در حالی آغاز شد که مهدی تاج برای انتخاب قرعه ها از خبرنگاران پرسید که آیا در میان آن ها خانواده شهید حضور دارد یا خیر، که وی قرعه را بکشد. ولی با توجه به اینکه چنین فردی در میان خبرنگاران حضور نداشت، امینی عضو هیات رییسه باشگاه سپاهان که از خانواده شهداست قرعه ها را انتخاب کرد.

محمد رویانیان و محمدرضا رحیمی در لحظاتی که قرعه ها برداشته می شد بسیار استرس داشتند و با درآمدن قرعه میزبانی به نام پرسپولیس مدیرعامل باشگاه سپاهان آه سردی کشید ولی بدون هیچ مسئله ای اعلام کرد که قرعه را قبول دارد.

پرسپولیس در تمامی دیدارهایی که در جام حذفی میزبان با قید قرعه انتخاب شد میهمان بود و مجبور شدند در خارج از تهران برابر حریفان خود بازی کنند. پرسپولیس با ذوب آهن در اصفهان در مرحله یک چهارم نهایی و با داماش در گیلان در نیمه نهایی جام حذفی بازی کرد.

با این وصف مهدی مهدوی کیا همانطور که می خواهد از فوتبال کناره گیری خواهد کرد. او مثل فرشاد پیوس در یک روز پرتماشاچی کفش ها را خواهد آویخت…