ملت ایران: در هفته ای که رکورد میانگین حضور تماشاگر در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا شکسته شد؛ دیدار استقلال و الهلال عنوان پرتماشاگرترین بازی سال ۲۰۱۳ این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که هفته چهارم دوره فعلی لیگ قهرمانان آسیا با میانگین ۱۸ هزار و ۱۴۱ تماشاگر در هر مسابقه، پرتماشاگرترین هفته در تاریخ برگزاری لیگ قهرمانان آسیا بود. در همین حال دیدار تیم های استقلال و الهلال در ورزشگاه آزادی با حضور ۸۰ هزار و ۳۰۰ نفر، پرتماشاگرترین دیدار سال ۲۰۱۳ لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفت. همچنین دیدار تراکتورسازی و الشباب سعودی با ۵۱ هزار و ۳۳۰ نفر در تبریز و دیدار بیجینگ گوان چین و بنیادکار ازبکستان با ۳۷ هزار و ۸۱۱ نفر در پکن؛ در ردیف دوم و سوم پرتماشاگرترین مسابقات هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند. جالب اینکه در هر سه مسابقه پرتماشاگر، تیم های میزبان در برابر مهمانان خود متحمل شکست شدند.

تیم پرطرفدار تراکتورسازی تبریز برای اولین بار است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافته و حضور بالای ۵۰ هزار نفره هواداران آذربایجانی، یکی از دلایل افزایش میانگین تماشاگران در دوره فعلی لیگ قهرمانان آسیا و شکسته شدن رکورد قبلی این مسابقات است که با میانگین ۱۷ هزار و ۳۰۱ تماشاگر مربوط به هفته دوم در سال ۲۰۱۲ بود.