به گزارش ملت ایران به نقل از گل - در روزهایی که از همه‌جای دنیا پرونده‌ی بدهی و شکایت بر سر پرسپولیس می‌بارد، حکم کمیته انضباطی در خصوص پرونده‌ی دایی و پرسپولیس هم، دیروز به نفع علی دایی صادر شد و باشگاه را محکوم کرد طلب سرمربی سابق خودش را نقدا بپردازد. یعنی رقمی نزدیک به ۳۰۰ میلیون تومان.

طلب دایی از پرسپولیس همان پرونده‌ای است که جنگ لفظی بر سر آن باعثاختلاف شدید علی دایی و محمد رویانیان شد تا دو نفر تندترین حرف‌ها را علیه هم بزنند و در نهایت دایی متذکر شود که از ریش رویانیان نمی‌ترسد! برای دایی، شکست دادن پرسپولیس و رویانیان در این دادگاه خیلی بیشتر از ۳۰۰ میلیون تومان ارزش داشت.

منهای ۲۲ میلیون لباس دایی!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز شنبه با بررسی شکایت علی دایی از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه را به پرداخت ۲۹۷میلیون و۵۰۰هزار تومان محکوم کرد. کمیته انضباطی بعد از بررسی محتویات پرونده و حضور وکلای طرفین، از مجموع مطالبات دایی به مبلغ ۳۱۹میلیون و ۸۷۷هزار تومان پس از کسر ۲۲میلیون و ۳۷۷هزارتومان بابت البسه واگذار شده به باشگاه، که رسیدگی به آن از شمول ماده ۳ آیین نامه انضباطی و صلاحیت کمیته انضباطی خارج است، این ادعا را تا ۲۹۷میلیون و ۵۰۰هزارتومان وارد تشخیص داده و براساس ماده ۱۸ آیین نامه حکم به محکومیت پرسپولیس به پرداخت مبلغ مذکور پس از کسر کسورات قانونی و در وجه خواهان(علی دایی) صادر کرد.

جمع‌شان دور هم جمع شد

حالا علی دایی هم مثل نلو وینگادا، مربی طلبکاری است که یک حکم قانونی هم علیه پرسپولیس در دست دارد. به این جمع فردا پس‌فردا مانوئل ژوزه و پرونده‌ی جالبش هم اضافه می‌شوند تا پرسپولیس تقریبا به تعداد مربیان سابقش طلبکار داشته باشد! طلبکارهایی که تخفیف هم قائل نمی‌شوند و همیشه طلب را تا ریال آخر زنده می‌کنند.