به گزارش ورزش سه به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مائورو بروتو در نشست خبری مسابقه تیم های ایران و ایتالیا اظهار داشت: ما لیگ جهانی را بسیار عالی شروع کردیم و موفق شدیم پس از ۱۵ سال برزیل را در دو مسابقه پیاپی شکست دهیم.

وی ادامه داد: کار سختی در گروه خود داریم زیرا باید با برزیل بهترین تیم جهان، ایران قوی ترین تیم آسیا و لهستان یکی از قدرتمندترین تیم های والیبال جهان مبارزه کنیم.

بروتو خاطرنشان کرد: در رقابت های امسال دو هدف داریم و می خواهیم هم در مرحله نهایی لیگ جهانی که میزبانی آن را بر عهده داریم و هم در رقابت های قهرمانی جهان که در لهستان برگزار می شود نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که از کدام وجه تیم ملی ایران ترس دارید؟ گفت: من از همه جنبه های تیم ایران می ترسم زیرا تیم بسیار خوبی است. سال گذشته سه بار با این تیم مسابقه دادیم و هر سه بازی نیز رقابت هایی بسیار سخت بود. انگیزه زیادی داریم که این بار ایران را شکست دهیم و خود را برای این مسابقه از نظر ذهنی آماده کرده ایم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که در مقابل هواداران تیم خودمان بازی می کنیم اما می دانم که تعداد زیادی از ایرانی ها هم مانند سال گذشته در سالن حضور پیدا می کنند و تیم خود را تشویق می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پس از بازگشت از برزیل بازیکنان ایتالیا برای مسابقه با ایران آماده هستند؟ گفت: همه بازیکنان کاملا آماده هستند و می توانند در این بازی به میدان بروند.