پل اسکولز، هافبک پیشین سه شیر گفت: اگر تیم ملی فوتبال انگلیس خود را با سیستم تهاجمی لیورپول وفق دهد جانی تازه می گیرد. شاگردان روی هاجسون قطعاً باید خود را با این شیوه بازی سازگار کنند، به خصوص اینکه چهار یا پنج بازیکن لیورپول در ترکیب ثابت انگلیس مقابل ایتالیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ حضور خواهند داشت.

وی افزود: با توجه به نتایج تساوی انگلیس در جام جهانی ۲۰۱۰ برزیل بازی های کسل کننده ای را از تیم شاهد بودیم و اتفاق خاصی رخ نمی داد. هواداران انگلیس و خود من به عنوان یک هوادار سه بازی خوب را از تیم مان انتظار داریم نه سه تساوی بدون گل! دوست دارم روی هاجسون را آنقدر شجاع ببینم که تیمش در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل همانند لیورپول فصل اخیر یا منچستریونایتد سال های گذشته بازی کند.

هافبک پیشین شیاطین سرخ تصریح کرد: این روزها خبرهایی از تیم ملی می شنویم که خیلی مثبت هستند ولی به هر حال خیلی دوست دارم که تیم روی هاجسون به سبک تهاجمی لیورپول در برزیل بازی کند.

اسکولز در پایان خاطرنشان کرد: خیلی ها در مورد همکاری لوئیز سوارز و دنیل استوریج در لیورپول صحبت می کنند ولی همکاری استیون جرارد، استوریج و رحیم استرلینگ در تیم انگلیس می تواند خط حمله ای خطرناک را پدید بیاورد.

لیورپول در فصل ۱۴-۲۰۱۳ با ارائه بازی های تماشاگرپسندانه به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر انگلیس رسید و پس از منچسترسیتی قهرمان که ۱۰۲ گل به ثمر رساند با ۱۰۱ گل زده دومین خط حمله برتر این رقابت ها را به خود اختصاص داد.